بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

شوکان

اشتراک‌گذاری
شوکان

شوکان (Shokan) که گاهی با عنوان شوکان‌ها خطاب می‌شوند یک نژاد توانا از مبارزان نیمه-انسان و نیمه-اژدها هستند. آن‌ها در قنات پادشاهی کواتان در قلمروی اوت‌ورلد زندگی می‌کنند.

شرح

شوکان نژادی از هیولاهای بزرگ هستند که مشخصه اصلی‌شان چهار دست درشت با سه انگشت در هر دست است. بافت پوست آن‌ها تا حد زیادی گوناگون است؛ از جمله رنگ یک دست زرد/قهوه‌ای با نقاطی سیاه در پشت که در گورو و شیوا مشهود است، و دیگر نمونه کینتارو است که پوستش همانند ببر راه راه است.

تمدن و جامعه آن‌ها تحت حکومت سلطنتی است و شاه و ملکه بر آن حکومت می‌کند، کسانی رابط کواتان با شائو کان هستند. وارث تاج و تخت معمولا یک شاهزاده است. در Mortal Kombat: The Journey Begins نشان داده شد که وارثان مدعی تاج و تخت با یکدیگر تا حد مرگ رقابت می‌کنند و پیروز میدان به تخت سلطنت می‌نشیند. بنابراین، فاتح، ولیعهد حاکم می‌شود که در نهایت تاج و تخت را به ارث خواهد برد. علاوه بر این آن‌ها روزی دارند که مرسوم است به پادشاه هدیه داده شود.

در میان شوکان‌ها فردی که بی‌رحم‌تر است بر دیگران فرمانروایی می‌کند. تاکنون دو نژاد شوکان شناسایی شده‌اند: دودمان سلطنتی دراکو و یک دودمان طبقه‌ی پایین‌تر به نام تایگرار.

صفحات دیگر