ویکی Marvel's Spider Man

بلک کت (Black Cat)

اشتراک‌گذاری

گربه سیاه

Black Cat

بلک کت (Black Cat) - Marvel's Spider Man

نام واقعی

فلیشیا هاردی

بستگان

والتر هاردی (پدر)

جنسیت

مونث

خاستگاه

پیشه

دزد حرفه‌ای

بازیگر

اریکا لیندبک

بلک کت (Black Cat) با نام واقعی فلیشیا هاردی شخصیتی برجسته در محتوای قابل دانلود The City That Never Sleeps از بازی Marvel's Spider-Man است. او دلبسته سابق و متحد اسپایدرمن است که برای انجام یک سرقت به نیویورک بازگشته است.

شخصیت بلک کت توسط مارو ولفمن خلق شد و برای اولین بار در جولای سال ۱۹۷۹ در کمیک اسپایدرمن شگفت‌انگیز (شماره ۱۹۴) نمایش داده شد.

پیشینه

اوایل زندگی

فلیشیا تنها دختر والتر هاردی، بلک کت اول است، کسی که مرگ خود را جعل کرد تا خانواده‌ی جنایی ماجیا دیگر در تعقیب او نباشند. زمانی که فلیشیا بزرگ شد، او تصمیم گرفت تا راه پدرش را ادامه دهد و به بلک کت جدید تبدیل شود.

Marvel's Spider-Man

بلک کت از طریق یک شماره بلاک شده با اسپایدرمن تماس گرفت و با طعنه زدن به پارکر، او را به مکان‌های مشخصی هدایت می‌کرد تا او را پیدا کند. بلک کت در این مکان‌ها یک دستگاه ضبط صوت و یک پیام را از خود به جای گذاشته بود. او با حقه‌های خود اسپایدرمن را مجبور به جمع‌آوری یک سری عروسک گربه کرد که این عروسک‌ها در کنار هم زنگ‌های هشدار اتاق مدارک اداره پلیس را از کار می‌انداخت. از این رو فلیشیا قادر شد تا لباس و ابزار قدیمی خود را بازیابی کند.

The City That Never Sleeps

بلک کت برای یکی از پنج رئیس گروه تبهکار ماجیا یعنی هامرهد شروع به کار کرد. او ماموریت داشت تا چهار فلش مموری سایر رئیس‌های این گروه را برای هامرهد بدزدد و همین موضوع باعث ایجاد یک جنگ بین خانواده‌های ماجیا شد. او در یک رویارویی با اسپایدرمن دلیل کار کردن برای این رئیس تبهکار را حفظ جان پسرش اعلام کرد.

این فلش مموری‌ها در واقع کلید دارایی‌های خانواده‌های ماجیا بود که منظور صلح در یک مکان ذخیره شده بود. اسپایدرمن در مقطعی سعی کرد تا به بلک کت کمک کند تا از شرایطی گرفتار آن شده خارج شود. با این حال بلک هر دوی اسپایدرمن و هامرهد را فریب داد تا خودش دارایی‌ها را تصاحب کند. داستان پسر او ساختگی بود و هامرهد هم چهار فلش مموری جعلی دریافت کرده بود. پس از این جریان هامرهد و افرادش اقدام به منفجر کردن پنت‌هاوس بلک کت کردند. با وجود تلاش اسپایدرمن در نجات او اما این اتفاق نیفتاد و ظاهرا او کشته شد.

بعدها اسپایدرمن در تقابلی با هامرهد که به یک سایبورگ تبدیل شده بود، مغلوب شد اما قبل از این که توسط هامرهد کشته شود، توسط بلک کت نجات پیدا کرد. بلک کت که حادثه انفجار زنده مانده بود بابت کارهای گذشته خود از اسپایدرمن غذرخواهی کرد و یکی از فلش مموری‌ها را به او داد.