ویکی Marvel's Spider Man

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

لباس پیشرفته

اشتراک‌گذاری

لباس پیشرفته

Advanced Suit

لباس پیشرفته - Marvel's Spider Man

بها

مرد عنکبوتی مارول:
۱ توکن کوله پشتی
۲ توکن جرم (Crime)
مرد عنکبوتی مارول ۲:
۲۰ تک پارت
۱ توکن سیتی
۱۰ تک پارت (برای استایل‌ها)

نیازمندی

ماموریت Something Old, Something New (مرد عنکبوتی مارول)
ماموریت Surface Tension (مرد عنکبوتی مارول ۲)

ویژگی

Battle Focus
افزایش تمرکز برای مدتی کوتاه

استایل

بله

لباس پیشرفته (Advanced Suit) لباس اصلی اسپایدرمن در بازی Marvel's Spider-Man و Marvel's Spider-Man 2 است. وقتی لباس کلاسیک پیتر پارکر در نقطه ابتدای بازی تخریب شد، او این لباس را جایگزین آن کرد. قدرت ویژه این لباس Battle Focus (تمرکز نبرد) است.

لباس پیشرفته به طور انحصاری توسط اینسومنیاک گیمز و برای مجموعه بازی‌های Marvel's Spider-Man طراحی شده است و به نوعی نسخه مدرن شده از لباس اسپایدرمن است.

خصوصیات

طراحی این لباس بر اساس لباس‌های ورزشی و پوشاک فشرده است. برجسته‌ترین خصوصیت ظاهری این لباس که آن را از سایر لباس‌ها متمایز می‌کند وجود یک نشان عنکبوت بزرگ و سفید رنگ در جلوی آن است. کفش‌های این لباس نیز مدرن شده‌اند و طرحی همانند کتانی دارند.

این لباس مجهز به تکنولوژی‌های مختلفی است و در خود یک دوربین، رادیو، و یک سیستم ارتباطی را جای داده است. لنزهای این لباس دارای یک سیستم نمایشی است که به اسپایدرمن اجازه می‌دهد تا پیرامون خود را به خوبی آنالیز کند.

قدرت لباس

قدرت Battle Focus به اسپایدرمن اجازه می‌دهد تا در زمان فعال شدن تمرکز بیشتری پیدا کند. او با بالا رفتن این تمرکز قادر به انجام حرکات تمام‌کننده و یا التیام بخشیدن خود است.

استایل‌ها

  • رنگ ۱: طرح رنگ پیش فرض.
  • رنگ ۲: یک پالت رنگ که معکوس لباس وب-من است و شامل رنگ‌های آبی و قرمز می‌شود.
  • رنگ ۳: قرمز و آبی با رنگ مشکی جایگزین شده است که شبیه لباس سیاه است.
  • رنگ ۴: بر اساس لباس آزبورن از مجموعه شگفت‌انگیز است. رنگ‌های قرمز و آبی رنگ تیره‌تری دارند و نشان عنکبوتی، خطوط بازو و لنز چشم طلایی رنگ هستند.
لباس پیشرفته
صفحات دیگر