ویکی Control

Oldest House

اشتراک‌گذاری

خانه قدیمی

Oldest House

Oldest House - Control

نوع

مکان حامل قدرت، آسمان‌خراش

موقعیت

نیویورک، ایالات متحده

سال ساخت

ناشناخته (احتمالا ۱۹۶۴)

تاریخ کشف

۴ آگوست ۱۹۶۴

Oldest House یا خانه قدیمی یک مکان حامل قدرت واقع در شهر نیویورک است که مقر اصلی اداره کنترل فدرال محسوب می‌شود.

ظاهر بیرونی Oldest House به مانند یک آسمان‌خراش با معماری بروتالیست است اما فضای داخلی آن فاقد قوانین طبیعی است؛ یک فضای بسیار عظیم که به طور دائم در حال تغییر است و اتفاقات درون آن غیر قابل توضیح است. اتاق‌هایی در Oldest House وجود دارند که با نام آستانه (Threshold) شناخته می‌شوند و این آستانه‌ها به بعدهای دیگری متصل هستند.

FBC در سال 1964 Oldest House را کشف کرد و متعاقباً بخش بزرگی از منطقه را به مقر جهانی خود تبدیل کرد و از آن به عنوان یک پایگاه و مرکز مطالعه برای آیتم‌های تغییر یافته و اشیای حامل قدرت استفاده کرد. در جریان وقایع کنترل و در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹، یک نیروی فرا طبیعی با عنوان هیس توسط زاکریا ترنچ آزاد شد و به Oldest House حمله کرد. مدیر جدید FBC یعنی جسی فیدن مجبور شد در مقابل او بایستد و دوباره کنترل ساختمان را بازیابی کند.

بخش‌های یا سکتورها

  • بخش اجرایی (Executive): این بخش در واقع کانون ساختمان و محل دفتر رئیس اداره است.
  • بخش نگهداری (Maintenance): این بخش نیرو و مدیریت ساختمان را فراهم می‌کند.
  • بخش مهار (Containment): این بخش شامل نمایشگاه (Panopticon) می‌شود، اتاق عظیمی که صدها آیتم تغییر یافته و اشیای قدرت را در آن نگهداری می‌شوند و توسط اداره مورد مطالعه قرار می‌گیرند.
  • بخش پژوهش (Research ): این بخش به رهبری دکتر کاسپر دارلینگ به پژوهش روی پدیده‌های فرا طبیعی مختلف از جمله فراروانشناسی، رزونانس و Astral Plane می‌پردازد.
  • بخش تحقیقات (Investigations): این بخش جایی است که FBC به بررسی دقیق رویدادهای جهان تغییر یافته می‌پردازد.
صفحات دیگر