ویکی Control

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هیس (The Hiss)

اشتراک‌گذاری

هیس

The Hiss

هیس (The Hiss) Control

نوع

موجود برون بعدی بر پایه رزونانس

وضعیت

فعال، منبع رزونانس قطع شده

منشا

بعد متناوب ناشناس

متحدان

هیس (The Hiss) آنتاگونیست محوری بازی کنترل است. هیس یک نیروی فرا طبیعی رزونانس متخاصم است که در در تاریخ ۲۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ به Oldest House حمله کرد و اداره کنترل فدرال را تا مرز نابودی پیش برد. هیس با نفوذ در رئیس اداره یعنی زاکریا ترنچ قادر شد با استفاده از اسلاید پروژکتور خود را آزاد کند.

این موجود از جایی فراتر از واقعیت معمول سرچشمه گرفته است. او قادر به تحت اختیار گرفتن و فاسد کردن اشیا و موجودات زنده است.

زمانی که جسی موفق به غیر فعال کردن پروژکتور شد، منبع رزونانس هیس نیز قطع شد. با این حال ماموران جذب شده هیس همچنان در Oldest House پرسه می‌زدند و اداره را تهدید می‌کنند.

تاریخچه

Hiss از بعدی دیگر سرچشمه گرفته است، بعدی که از طریق یکی از اسلایدهای متصل به اسلاید پروژکتور قابل دسترس است. در گذشته جسی فیدن تمام اسلایدهای پروژکتور را به غیر از یکی (Slidescape-36) آتش زد و خود پروژکتور نیز تحت اختیار FBC قرار گرفت. زاکریا ترنچ یکی از اسلایدهای سوخته را نگه داشت. اکتشاف Slidescape-36 تحت نظارت کاسپر دارلینگ آغاز شد و ترنچ که در یکی از این سفرهای اکتشافی حضور داشت توسط هیس مورد نفوذ قرار گرفت. زمانی که دارلینگ Hedron را از Slidescape-36 بازیابی کرد، شروع به تولید HRAها کرد. ترنچ با ترس از این احتمال که Hedron تمام اداره را فرا بگیرد در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ اقدام به آزادسازی هیس کرد. هیس تقریبا تمام اداره را تخریب کرد و ماموران را جذب کرد. بخش‌ها یا سکتورهای مختلف ساختمان مسدود شدند و از یکدیگر جدا شدند.

Hedron با حس کردن خطر، به واسطه‌ی تلپاتی جسی فیدن را به Oldest House فراخواند تا در برابر هیس مقابله کند. ترنچ مدت کوتاهی پس از رسیدن جسی اقدام به خودکشی کرد. جسی با تعامل با اسلحه سرویس توسط Board به رئیس جدید FBC تبدیل شد. جسی با ارتباط بر قرار کردن با Board موفق شد سکتورها را دوباره به هم متصل کند و بیشتر نیروهای هیس را شکست دهد و همین طور با کمک پولاریس آیتم‌های تغییر یافته و اشیای حامل قدرت را آزاد کند. دیلن فیدن که تحت نفود هیس قرار گرفته بود و به مامور او تبدیل شده بود با ورود به Astral Plane سعی کرد Board را تصاحب کند. هیس همچنین Hedron را تخریب کرد و با وجود تزلزل رزونانس پولاریس اداره تقریبا به مرز نابودی رفت، با این حال جسی موفق شد به عنوان منبع جدید رزونانس پولاریس عمل کند و با پاکسازی هیس اداره را حفظ کند.

گونه‌های شناخته شده

برده‌های انسانی تحت اختیار هیس دارای گونه‌های مختلفی هستند که هر کدام قابلیت‌های خود را دارند.

تصویر گونه توصیف
استاندارد برده‌های ساده‌ی هیس که هیچ قابلیت فرا طبیعی ندارند. آن‌ها با سلاح‌های معمول مبارزه می‌کنند.
دریفتر این گونه منحصر تحت اختیار هیس به مانند جسی قابلیت جابجایی اجسام را دارند.
کلستر کلسترها بر خلاف دیگر گونه‌ها شکل انسانی ندارند. آن‌ها اجسامی بزرگ و درخشان هستند که دشمنان را به طور مداوم التیام می‌دهند.
تمپست تمپست‌ها فرمی بسیار خطرناک و پیشرفته از هیس هستند. قابلیت‌های آن‌ها شبیه به دریفترها است اما قدرت بیشتری دارند.

صفحات دیگر