بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دزموند مایلز

اشتراک‌گذاری

دزموند مایلز

Desmond Miles

دزموند مایلز - Assassin’s Creed

تولد

۱۳ مارچ ۱۹۸۷، داکوتای جنوبی، ایالات متحده

مرگ

۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ (۲۵ ساله)، معبد بزرگ، نیویورک، ایالات متحده

نژاد

انسان

وابسته به

صداگذار

نولان نورث

دزموند مایلز (Desmond Miles) عضوی از فرقه اساسین بود. او پسر منتور ویلیام مایلز و نادانسته پدر الایجا، یک سیج جوان بود.

دزموند در سن ۱۶ سالگی از زندگی پنهانی خود خسته شده بود و قصد داشت تا رویاهای خود را محقق کند. او با استفاده از تمرینات مهارت‌های اساسین که از پدرش دریافت می‌کرد، قادر به فرار از محوطه اساسین شد و از داکوتای جنوبی به شهر نیویورک سفر کرد، و در آنجا به عنوان یک متصدی بار مشغول به کار شد.

در سپتامبر ۲۰۱۲، دزموند توسط صنایع آبسترگو که یک سازمان تمپلار بود ربوده و حبس شد. او مجبور شد تا با یک ماشین تحت نام آنیموس کار کند که این ماشین خاطرات ژنتیکی جدش الطائر ابن لا احد را زنده می‌کرد. هدف آبسترگو دستیابی به نقشه‌ای بود که جزئیات بسیاری از قطعه‌های عدن در سراسر دنیا را نشان می‌داد. دزموند موفق به انجام این ماموریت شد و به دنبال آن، او به کمک لوسی استیلمن، یک اساسین مخفی موفق به فرار از آبسترگو شد. او سپس به یک شاخه اساسین در ایتالیا پیوست که شامل لوسی، شون هیستینگز و ربکا کرین بود. دزموند با استفاده از یک نسخه ارتقا یافته از آنیموس که توسط ربکا فراهم شده بود موفق به بازیابی خاطرات اتزیو آئودیتوره دا فرینتزه شد تا مهارت‌های جدیدی را به دست آورد.

سرانجام دزموند و همراهانش با اطلاعاتی که از خاطرات اتزیو جمع‌آوری کرده بود، موقعیت سیب عدن اتزیو را پیدا کردند که واقع در مخزنی زیر کولوسئوم بود. اگرچه او موفق به دستیابی به این سازه شد اما بدن دزموند توسط جونو، عضوی از تمدن اول تسخیر شد و به لوسی خنجر زد. در نتیجه‌ی این شوک، دزموند به کما رفت و در اتاق سیاه قرار گرفت، اتاقی که در واقع حالت امن (safe mode) آنیموس بود و می‌توانست وضعیت دزموند را پایدار کند. دزموند با کمک سازه مجازی کلی کزمارک قادر به بازیابی هوشیاری خود شد و باری دیگر خودش را نیویورک یافت و این بار او ربکا، شون، و پدرش ویلیام بود.

دزموند در معبد بزرگ اقدام به بازیابی خاطرات هیثم کنوی و رادون‌هاگه‌دون کرد تا کلیدی را پیدا کند که به واسطه آن قادر به دسترسی به یک وسیله بود که از یک تابش خورشیدی ویرانگر جلوگیری می‌کرد. او همچنین ماموریت‌های میدانی را جهت تامین منابع انرژی برای این معبد انجام داد که در همین مقطع با دنیل کراس درگیر شد. دزموند بعد از اسیر شدن پدرش موفق به آزاد کردن او از تاسیسات رومی آبسترگو شد و طی این فرآیند کراس و وارن ویدیچ را ترور کرد.

او بعد از یافتن کلید، وارد محل قرارگیری وسیله مورد نظر شد اما پی برد که فریب خورده است. این وسیله قادر به نجات دنیا بود اما همچنین جونو را رهاسازی می‌کرد. استفاده از این وسیله همچنین به بهای جان دزموند تموم می‌شد. با این حال دزموند تصمیم گرفت تا خود را برای بقای بشریت قربانی کند و باور داشت که همتایان اساسین او راهی برای جلوگیری از این تهدید جدید پیدا خواهند کرد.

نمایش‌ها

  • Assassin's Creed (اولین نمایش)
  • Assassin's Creed II
  • Assassin's Creed: Brotherhood
  • Assassin's Creed: Revelations
  • Assassin's Creed III
  • Assassin's Creed: Initiates
  • Assassin's Creed: Valhalla (به عنوان ریدر)
  • Assassin's Creed: The Official Collection
 
 

 

 

صفحات دیگر