ویکی توکیو غول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

یوشیمورا

اشتراک‌گذاری

یوشیمورا

Yoshimura

یوشیمورا - توکیو غول

نام‌های مستعار

کوزن
مدیر
جغد غیر-کشنده

گونه

وضعیت

زنده

جنسیت

مذکر

وابسته به

شغل

تمیزکننده
کافه‌دار

خانواده

اوکینا (معشوقه)
اتو یوشیمورا (دختر)

نوع Rc

اوکاکو

حالت منحصر به فرد

رتبه

SSS

یوشیمورا (Yoshimura) یک غول با رتبه SSS و مدیر کافه آنتیک است. او سعی داشت به غول‌هایی که نمی‌توانستند شکار کنند و انسان‌ها را بکشند کمک کند و این نشان از دوست داشتن هر دو گونه بود. او در زمانی یک دورگه انسان-غول به نام کن کانکی را به کافه خود آورد و زندگی کردن به عنوان یک غول را به او نشان داد.

قبلا سعی می‌کرد تحت لقب جغد یک-چشم فعالیت‌هایی را انجام دهد که رفتار جغد واقعی یعنی دخترش اتو را پوشش دهد. دختری که او از رابطه با انسانی به نام اوکینا داشت. بعدها،‌ وقتی CCG وجود دو جغد را شناسایی کرد، بازرسان غول برای اشاره به او از نام جغد غیر-کشنده می‌کردند. به دنبال عملیات سرکوب جغد او توسط CCG دستگیر شد تا با استفاده از کاکوهواش غول‌های یک-چشم مصنوعی ایجاد کنند.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

فیزیولوژی: یوشیمورا یک غول است و دارای یک کاگونه اوکاو و یک کاکوجا است که دومی را با غول‌خواری به دست آورده است. ویژگی منحصر به فرد او پرتاب تکه‌های اوکاکو از سراسر بدنش است.

  • کاگونه اوکاکو: او دو تا چهار کاکوهو دارد که به شکل میخ هستند و اجسامی را با سرعت زیاد شلیک می‌کند. دو کاکوهو دیگر با Rc متمرکز شده‌ای که دارند همانند گلوله‌های شاتگان عمل می‌کنند. یوشیمورا با وجود این دو نوع مهمات در انبار خود قادر است بسیاری از دشمنان را از پای درآورد. با این که جسم بزرگ و بلندی دارد اما به سرعت و در عرض چند ثانیه بر حریفان غلبه می‌کند. چیزی که در مورد او منحصر به فرد است شلیک اجسام Rc که تنها از کاگونه او بلکه از تمام بدنش خارج می‌شود.
  • کاکوجای اوکاکو: غول‌های اوکاکو به خاطر داشتن حمله‌های دوربرد شناخته می‌شوند و می‌توانند در فاصله نزدیک ضعیف واقع شوند. یوشیمورا به واسطه غول‌خواری، کاگونه خود را توسعه داده و آن را به شکل دو تیغه بزرگ تا بر این ضعف غلبه کند. با این دو تیغه بزرگ او می‌تواند فاصله‌ی بین خودش و حریفانش را پوشش دهد و حمله‌های آن‌ها را دفع کند و همزمان به آن پاسخ دهد. کاگونه اوکاکوی او نیز فواصل میانه تا دور را پوشش می‌دهد و تقریبا فرار از تیررس یوشیمورا غیرممکن است.  کاکوجای او به اندازه‌ای قوی است که بتواند حملات چند بازرس کلاس ویژه را تحمل کند و با آن‌ها مقابله کند. یوشیمورا به اندازه‌ای مهارت دارد که می‌تواند بدون مشکل آنچنانی از پس ارتش بازرسان برآید.

تصاویر

یوشیمورا

Yoshimura

منابع

صفحات دیگر