ویکی توکیو غول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تورو موتسوکی

اشتراک‌گذاری

تورو موتسوکی

Tooru Mutsuki

تورو موتسوکی - توکیو غول

نام مستعار

چشم‌بند

گونه

کوئیکس
انسان (سابق)

وضعیت

زنده

سن

۱۹ تا ۲۱

جنسیت

مونث

تولد

۱۴ دسامبر، ۱۷ ق.ح.ت.ف

نوع خون

AB

وابسته به

CCG
جوخه مادو
جوخه کوئیکس
جوخه هاچیکاوا
جوخه S3
جوخه سوزویا
جوخه اوگای - مربی

شغل

بازرس غول

بستگان

پدر تورو موتسوکی
مادر بدون نام
برادر بزرگتر بدون نام

بخش

بخش یکم

نوع Rc

بیکاکو

سطح Rc

۶۵۵
۳ (سرکوب شده)

درجه

درجه ۳
درجه ۱

تورو موتسوکی (Tooru Mutsuki) یک بازرس غول درجه ۱، یک کویینکس، و عضو سابق جوخه کویینکس است. به دنبال عملیات نابودی خانواده‌ی سوکیاما، او در هنگام عملیات مجددا برای پشتیبانی سایر جوخه‌ها تخصیص داده شد. او به عنوان عضو موقت دو جوخه‌ی سوزویا و هاچیکاوا در زمان عملیات‌های بزرگ خدمت کرد. در حال حاضر او به عنوان مربی جوخه اوگای فعالیت می‌کند.

او توسط دکتر شیبا و جوخه هیراکو با نام مستعار چشم‌بند (Eyepatch) شناخته می‌شود.

تورو در ابتدا یک بازرس غول درجه ۳ بود که در جوخه‌ی کویینکس عضویت داشت. او قلب مهربانی داشت و به خاطر اعتماد به نفس کمش تا حدودی کمرو بود. موتسوکی با داشتن وضعیت کم‌خونی هنگام تماس با خون احساس بدی می‌کرد. او به خاطر این اضطرابش به عنوان یک بازرس غول مایوس بود و از این ضعفی که در مقایسه با دیگر همتایانش داشت آشفته بود. خارج از محیط کارش به خواندن کتاب علاقه‌مند بود و فردی پرکار و قابل اعتماد بود. بر خلاف هم‌تیمی‌های مشکل ساز یا تنبلش او کاملا از دستورات پیروی می‌کرد. به خاطر نداشتن اعتماد به نفس تمایل قوی به کمک کردن به دیگران داشت و برای محافظت از افراد بی‌گناه بدون تامل خود را به مخاطره می‌انداخت.

او احترام زیادی برای ساساکی، دکتر شیبا و همین طور دیگر بازرسان، حتی آن‌هایی که او را ضعیف می‌پنداشتند قائل بود. او همچنین یک هواخواه برای مافوقش یعنی ساساکی بود و در مواقعی که احساس ناخوشایندی داشت به او قوت قلب می‌داد.

یک فلش‌بک برای او آشکار کرد که او مونث به دنیا آمده است اما همانند یک مرد و با ضمایر شخصیتی مردانه زندگی کرده است.

در اواخر حمله به خانه‌ی مزایده او سرانجام موفق به فعال کردن کاگونه‌ی خود شد. او بعدها به بازرس درجه ۱ ترفیع پیدا کرد. بعدها مشخص شد که پدرش از او سوء استفاده کرده و این موضوع او را دچار سقوط روانی کرد و در نتیجه به طور وحشیانه اقدام به کشتار خانواده‌اش کرد. بعد از این حادثه، او شخصیت آشفته خود را سرکوب می‌کرد و تنها گاهی در شرایط خاص مثل زمانی که جانش در خطر بود آن را نشان می‌داد مثلا در زمان خانه‌ی مزایده و یا هنگامی که توسط تورسو اسیر شده بود و شکنجه می‌شد.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

فیزیولوژی: بعد از این که بدن او با جراحی تغییر داده شد، میتسوکی دارای یک کاگونه بیکاکو شد و توانایی‌های فیزیکی‌اش افزایش پیدا کرد.

  • کاگونه بیکاکو: کاگونه او دارای چندین قسمت تیز است. او قادر است آن را بلند کند و در مسافت‌های طولانی برای حمله‌های قدرتمند، دفع کردن حملات یا اسیر کردن یک دشمن از آن استفاده کند. در ابتدا او فقط از یک کاگونه واحد می‌توانست بهره ببرد اما بعد تجربه‌اش با تورو، او قادر به ایجاد چند دم کاگونه شد. در زمان عملیات پاکسازی Goat او قابلیت خود در شکل دادن کاگونه‌اش به یک پیله را نشان داد که در برابر حملات یومو مثل یک عایق عمل می‌کرد. در هنگام محافظت از توکیو او نمایان کرد که قادر است شکل کاگونه بقیه را ترسیم کند و علیه خودشان استفاده کند.
  • تفکیک کاگونه: موتسوکی قادر است قطعات کاگونه خود را جداسازی کند.
  • دوام فرا انسانی: موتسوکی قادر بود حمله‌ی مستقیم اوریه به سمت شکمش را تحمل کند.
  • بازیابی فرا انسانی: بعد دریافت جراحات حیاتی، او نشان داده که می‌تواند آن‌ها را بازیابی و بهبود ببخشد.
  • کنترل RC: موتسوکی روشی را توسعه داده بود که به واسطه‌ی آن سطح Rc درون بدنش را پنهان می‌کرد، که این عمل شکست ردیابی می‌شد. دکتر شیبا ادعا می‌کند که این توانایی شامل سرکوب کردن سلول‌های Rc می‌شود.

تصاویر

تورو موتسوکی

منابع

صفحات دیگر