ویکی The Last of Us

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

مل

اشتراک‌گذاری

مل

Mel

مل - The Last of Us

مرگ

۲۰۳۹، سیاتل، واشنگتن

دلیل مرگ

فرو بردن چاقو در گردن توسط

بستگان

اوون (معشوقه)
فرزندی متولد نشده

صداگذاری و موشن کپچر

اشلی برچ

مل (Mel) شخصیتی در The Last of Us Part II است. او عضو سابق فایرفلایز و عضوی از جبهه آزادسازی واشنگتن است.

پیش‌زمینه

مل در ابتدا عضوی از گروه فایرفلایز در سالت لیک سیتی بود که تحت تعلیم دکتر جری اندرسون به یک پزشک تبدیل شد. جری یک جراح ماهر بود که باور می‌شد تنها فردی است که قادر به ساخت یک واکسن برای عفونت مغزی کوردیسپس است. مل و ابی در زمان حضورشان در فایرفلایز به دوستان نزدیکی برای هم تبدیل شده بودند. با مرگ جراح نام برده در آوریل سال ۲۰۳۴ به دست جول میلر، تمام امیدهای این گروه برای درمان بیماری عفونی از بین رفت و در نهایت فایرفلایز منحل شد.

مل به همراه برخی از اعضای سابق فایرفلایز شامل دختر جری یعنی ابی اندرسون، و اوون مور، منی آلوارز، نورا هریس، جوردن، نیک و لی به دنبال مکان دیگری به عنوان خانه‌ی جدید خود گشتند. آن‌ها سرانجام به سیاتل رسیدند و جذب جبهه آزادسازی واشنگتن به رهبری ایساک دیکسون شدند. مل یک سرویس درمانی را برای نیروهای نظامی WLF ایجاد کرد و پس از مدتی وارد رابطه‌ای رومانتیک با اوون شد و سرانجام بچه‌ای را حامله شد.

وقتی ابی موفق به یافتن موقعیت برادر جول یعنی تامی میلر شد، مل همانند تعداد دیگری از اعضا قبول کرد تا برای یافتن جول همراه شود تا آن‌ها بتوانند انتقام کاری که او در گذشته کرده بود را بگیرند.

صفحات دیگر