بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بیلی هارگرو

اشتراک‌گذاری

بیلی هارگرو

Billy Hargrove

بیلی هارگرو - استرنجر تینگز

تولد

۱۹۶۷

مرگ

۴ جولای ۱۹۸۵

سکونت

هاوکینز ایندیانا
کالیفرنیا

خانواده

مادری بی‌نام
مکس میلفید (خواهر ناتنی)
نیل هارگرو (پدر)
سوزان هارگرو (مادر ناتنی)

پیشه

نجات غریق در استخر هاوکینز (قبلا)
دانش‌آموز دبیرستان هاوکینز (قبلا)

جنسیت

مذکر

بازیگر

داکر مونتگومری

ویلیام بیلی هارگرو (William ''Billy'' Hargrove) یک شخصیت محوری در Stranger Things است. او به عنوان آنتاگونیست سوم فصل دوم و آنتاگونیست محوری فصل سوم ایفای نقش می‌کند. شخصیت او توسط داکر مونتگومری ایفای نقش می‌شود.

او برادر ناتنی و بزرگتر مکس میفیلد بود که بدرفتاری‌های پدرش روی او تاثیر گذاشته بود، و از این رو او رفتار خوبی با مکس و دوستان او نداشت و همین طور شخصیت‌های دیگر نیز گاهی هدف رفتارهای او قرار می‌گرفتند.

او در مقطعی توسط مایند فلایر تسخیر شد، و این موجود با استفاده از بدن او اقدام به ربودن ساکنان هاوکینز کرد با هدف این که هیولای عنکبوتی خود را بسازد. سرانجام افکار و احساسات درونی او توسط یازده کشف شد، و بیلی خود را فدا کرد تا جان او را نجات دهد و همین طور قبل از مرگش به خاطر رفتارهای گذشته‌اش از خواهر ناتنی خود عذرخواهی کرد.

پیش‌زمینه

بیلی پسر نیل هارگرو و مادری بی‌نام در کالیفرنیا بود. پدرش از بدرفتاری‌های فیزیکی با او و مادرش داشت. بیلی از کودکی علاقه زیادی به موج‌سواری داشت و مادرش نیز او را حمایت می‌کرد. او خاطرات خوبی از زمانی که مادرش در ساحل مشغول تماشای موج سواری او بود دارد. مادر بیلی مدتی بعد، وقتی او حدود ده ساله بود به دلیل بدرفتاری‌های نیل آن‌ها را ترک کرد. نیل سرانجام با سوزان میفیلد که مادر مکس میفیلد بود ازدواج کرد، و بیلی «خواهر جدیدی» پیدا کرد که او را دوست نداشت. بدرفتاری نیل با بیلی او را به یک فردی قلدر تبدیل کرد و در خاطراتش دیده شده است که او بچه‌های دیگر را کتک می‌زد.

در سال ۱۹۸۴، بیلی و خانواده‌ی جدیدش از کالیفرنیا به هاوکینز ایندیانا نقل مکان کردند و او به دبیرستان هاوکینز پیوست.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

  • شبکه ذهنی: بیلی به عنوان یکی از فلایدها به یک شبکه ذهنی متصل بود و قادر به برقراری ارتباط و اشتراک درد با سایر فلایدها بود.
  • قدرت تقویت‌یافته
  • پایداری تقویت‌یافته
  • ادراک: زمانی که بیلی تحت کنترل شبکه ذهنی بود، وقتی یازده از توانایی مشاهده‌ی ذهنی از راه دور خود استفاده می‌کرد، بیلی قادر به حس کردن حضور یازده بود.
صفحات دیگر