Stranger Things

استیو هرینگتون

اشتراک‌گذاری

استیو هرینگتون

Steve Harrington

استیو هرینگتون - Stranger Things

تولد

۱۹۶۶

سن

۱۷ (فصل ۱)
۱۸
۱۹ (فصل ۳)

نام مستعار

پادشاه استیو

سکونت

خانه هرینگتون
هاوکینز، ایندیانا

خانواده

آقا و خانم هرینگتون (پدر و مادر)

وابسته به

اسکوپس تروپ

پیشه

کارمند فمیلی ویدیو
کارمند اسکوپس آهوی (قبلا)
دانش‌آموزی دبیرستان هاوکینز

جنسیت

مذکر

بازیگر

جو کیری

استیو هرینگتون (Steve Harrington) یک شخصیت محوری در سریال Stranger Things است که در فصل دوم نقش پررنگ‌تری داشت.

او دانش آموز دبیرستان هاوکینز بود و بهترین دوستانش تامی اچ. و کارول پرکینز بودند و همین طور با نانسی ویلر رابطه عاشقانه داشت. زمانی که بهترین دوست نانسی یعنی باربارا هالند ناپدید شد، استیو و نانسی از هم فاصله گرفتند و استیو فکر می‌کرد که نانسی با جاناتان بایرز در رابطه است. پس از چند عملی که استیو و دوستانش علیه نانسی و جاناتان انجام دادند، سرانجام استیو تغییر عقیده داد سعی کرد امور را درست کند. او به طور تصادفی وارد ماجراهای پیرامون هیولا و آپساید داون شد و در نهایت اقدامات موثری را در این زمینه انجام داد و با نانسی آشتی کرد.

در سال ۱۹۸۴ استیو به دنبال یک جر و بحث با نانسی، به شکلی غیرمنتظره به یکی از متحدان داستین و گروهش تبدیل شد. او به عنوان شخصیتی دارای اعتبار در این گروه به بازیکنی اصلی در نبرد علیه مایند فلایر تبدیل شد.

در سال ۱۹۸۵، استیو در مشغول کار در یک مرکز تجاری تازه-تاسیس شد که در آنجا در کنار یکی از همکلاسی‌های سابق خود یعنی رابین باکلی کار می‌کرد. استیو به داستین کمک کرد تا یک ترجمه مخفی روسی را با کمک رابین ترجمه کند، و سپس این موضوع کشف شد که روس‌ها در هاوکینز نفوذ کرده‌اند که در زیر مرکز تجاری مشغول آزمایشاتی هستند. استیو با همراهی داستین، رابین و خواهر کوچکتر لوکاس یعنی اریکا ماموریتی را برای تحقیق در مورد روس‌ها شروع کرد و کشف کرد که آن‌ها در تلاش برای باز کردن دروازه‌ای به آپساید داون هستند. در طول این ماموریت استیو و رابین رابطه‌ی نزدیکی با هم پیدا کردند. پس از پی بردن به بازگشت مایند فلایر، استیو به سایر اعضای گروه کمک کرد تا علیه این موجود بجنگند تا دروازه دوباره بسته شود. سه ماه بعد از این ماجرا، استیو همچنان رابطه‌ی دوستی خود با رابین را حفظ کرد و هر دوی آن‌ها مشغول کار جدیدی در فمیلی ویدیو شدند.