ویکی سولو لولینگ

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

آرشیتکت

اشتراک‌گذاری

آرشیتکت

Architect

آرشیتکت - سولو لولینگ

هانگول

건축가

نژاد

انسان‌نما

رتبه

رتبه S

سیاهچال

سیاهچال دوگانه

اولین نمایش

چپتر ۲ (رمان)

معمار یا آرشیتکت (Architect) باس مخفی سیاهچال دوگانه و ناظم سیستم بود.

شخصیت

آرشیتکت فردی فوق‌العاده روان پریش و خودخواه بود که به کار خود افتخار می‌کرد و نگرش بسیار تحقیرآمیزی نسبت به انسانیت داشت، همانطور که وقتی متوجه شد جین‌وو علیه او پیروز می‌شود، با عصبانیت و ناباوری شروع به فریاد زدن کرد. او همچنین به شدت به پادشاهان وفادار بود و زمانی که متوجه شد اشبورن به آن‌ها به نفع حاکمان خیانت کرده است عصبانی شد.

تاریخچه

در مقطعی پس از حمله پادشاهان به جهان بشر، آرشیتکت به نزد اشبورن رفت و به او پیشنهاد داد تا در ازای جاودانگی یک حامل انسانی مناسب را برایش  پیدا کند. از آنجایی که اشبورن از قبل برای جستجوی آن مشکل داشت با پیشنهاد او موافقت کرد و آرشیتکت سیستم را به منظور سرعت بخشیدن در جستجو ایجاد کرد.

پس از سال‌ها جستجو و با کمی خوش‌شانسی، سرانجام آرشیتکت انسانی را پیدا کرد که تمام آزمایشات او را با موفقیت پشت سر گذاشت و از همه انتظاراتش فراتر رفت، که این فرد سونگ جین‌وو نام داشت. با این حال، او باور نداشت که جینوو انتخاب درستی است و وقتی اشبورن در نهایت این پسر را به عنوان حامل خود انتخاب کرد، او به این تصمیم اعتراض کرد.

توانایی‌ها

آرشیتکت به عنوان خالق و ناظم سیستم، فردی فوق‌العاده قدرتمند بود.

  • قدرت بی‌نظیر: او دارای قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای بود به طوری که قادر شد جین‌وو را با یک مشت به هوا بفرستد و او را در طول نبردشان به اوج خود برساند.
  • سرعت فوق‌العاده: آرشیتکت می‌توانست با سرعت‌های فوق‌العاده‌ای حرکت کند. او آنقدر سریع حرکت می‌کرد که جین‌وو در ابتدا برای واکنش به موقع به حملات او مشکل داشت.
  • دوام بی‌نظیر: آرشیتکت دوام بی‌نظیری داشت. پس از اینکه جین‌وو مشتی به صورت او زد، او قادر بود به سرعت بهبود یابد و حتی پس از اینکه جین‌وو دستانش را قطع کرد، به حرکت عادی خود ادامه داد.
  • مکالمه: او به نحوی قادر به صحبت کردن و درک کامل زبان کره‌ای است.
  • دستکاری مجسمه: آرشیتکت می‌تواند بدون زحمت مجسمه‌های خود را مانند عروسک‌های خیمه شب بازی کنترل کند.
  • تعدیل سیستم: آرشیتکت قدرت تقریبا مطلقی بر سیستم دارد و می‌تواند آن را هر طور که می‌خواهد دستکاری کند، تا جایی که قدرت جین‌وو را از او سلب کند.
  • اقتدار حاکم: او قادر به جابجایی اجسام از راه دور است.
صفحات دیگر