ویکی ظهور قهرمان سپر

آتلا فایون

اشتراک‌گذاری

آتلا فایون

Atla Fayon

آتلا فایون - ظهور قهرمان سپر

نژاد

نیمه-انسان
نیمه-هاکوکو

جنسیت

مونث

سن

۱۰-۱۱ (نمایش اولیه)

پیشه

برده

کشور و سکونت

روستای لورولونا، ملرومارک
زلتوبل (قبلا)
سیتولت (قبلا)

سطح

۴۵ (جهان رافتالیا)

خانواده

لوسیا (مادر)
آلتکری (عمو)
میرلیا (عمه)
فوهل (برادر بزرگتر)
مالتی (عمو زاده)
ملتی (عمو زاده)

اولین نمایش

جلد ۱۱، فصل ۱ (لایت ناول)

آتلا (Atla) یک برده خریداری شده توسط نائوفومی در کنار برادش فوهل است تا برای مبارزه با امواج فاجعه به روستای رافتالیا کمک کند. او از آن زمان یکی از متحدان ارزشمند قهرمان سپر بوده است.

پیش‌زمینه

آتلا از زمان تولد یک بیماری ارثی داشت. او به دلیل این بیماری قادر به دیدن و راه رفتن نبود و امید به زندگی برای او اندک بود. حتی اگر روزی توانایی راه رفتن پیدا می‌کرد، از این موضوع ترس داشت که همیشه کسی باید از او محافظت کند. با بدتر شدن وضعیت بیماری و افزایش بدهی‌ها، او و برادرش ،فوهل مجبور به بردگی شدند. در حالی که آتلا در رنج بود، فوهل مجبور به مبارزه کردن در کنسرسیوم زلبرت شد. برادر او در این مدت زبان‌های زیادی را آموخت و هنگامی که از جنگ برگشت آن‌ها را به خواهرش آموخت. آتلا همیشه منتظر گوش دادن به صحبت‌های او بود، چرا که همیشه به او آرامش می‌داد.

آتلا که پی برده بود نائوفومی چه کسی است، از او خواست که برادرش را با خود ببرد و او را ترک کند. اما در کمال تعجب سرانجام این قهرمان هر دوی آن‌ها را به عنوان برده خرید و بیماری آتلا را نیز معالجه کرد. دو دوز از دارویی معجزه‌آسا به نام «ایگدراسیل» باعث شروع بهبودی در او شد. بعد از دوز دوم، او تقریبا قادر به راه رفتن شد و زندگی جدید خود را آغاز کرد.