بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

چهار خاندان

اشتراک‌گذاری

چهار خاندان

Four Houses

چهار خاندان - رزیدنت ایول

تاریخ بنیان

بین ۱۹۱۹ تا ۱۹۵۸

انحلال

۲۰۲۱

چهار خاندان (Four Houses) که همچنین با عنوان چهار ارباب (Four Lords) نیز شناخته می‌شوند، اتحادی از چهار خانواده فرا-انسانی جهش‌یافته بود که مناطق مختلف روستایی در یک کوهستان واقع در اروپای شرقی را اداره می‌کردند و رهبرشان مادر میراندا بود. ایده‌ی این اتحاد ریشه در فرهنگ عامیانه روستا داشت که شامل چهار پادشاه، چهار بنیانگذار روستا، و قصه‌ی چهار هیولا بود. هر یک از چهار خانواده توسط لردی هدایت می‌شدند، با این حال از میان این خانواده‌ها تنها خانواده دیمیترسکو بود که واقعا یک خاندان اصیل بود.

تاریخچه

منشا این چهار خاندان به زمان همه‌گیری آنفولانزای اسپانیایی برمی‌گردد که باعث کشته شدن بسیاری از مردم روستا از جمله دختر میراندا یعنی اوا شد. میراندا مدت کوتاهی پس از مرگ دخترش در سال ۱۹۱۹ موفق به کشف ریشه قارچ شد و نسبت به مطالعه روی آن وسواس پیدا کرد. او پی برد که این ریشه یک ابر-کلنی باستانی بوده که حداقل برای چندین قرن در حال جذب DNA و هوشیاری افراد مرده بوده است. از این رو، میراندا به این تئوری رسید که با استفاده از مولد احتمال احیای دخترش اوا در یک میزبان جدید وجود داشته باشد.

تقریبا بلافاصله پس از آن روستاییان به مولد آلوده شدند و آزمایش‌های مختلفی روی آن‌ها انجام شد. بخشی از این آزمایش‌ها شامل جهش یافتن منحصر به فرد آچینا دیمیترسکو، کارل هایزنبرگ، سالواتوره مورو و دونا بنوینتو بود. اگرچه هیچ یک از آن‌ها میزبان مناسبی برای اوا نبودند، اما میراندا به کمک آن‌ها تحقیقات خود را گسترش داد.

صفحات دیگر