بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

خانواده بیکر

اشتراک‌گذاری
خانواده بیکر رزیدنت ایول

خانواده بیکر (Baker Family) یک گروه آنتاگونیست در Resident Evil 7: Biohazard هستند.

اعضا

خصوصیات

قبل از رسیدن اِولین، اعضای این خانواده اغلب نسبت به یکدیگر علاقه نشان می‌دادند و حتی به غریبه‌ها نیز در صورت نیاز کمک می‌کردند. با این حال اختلالاتی اندکی نیز درون خانواده دیده می‌شد، از جمله لوکاس که رفتاری ضد-اجتماعی داشت که احتمالا از کودکی او نشات گرفته بود. علاوه بر این مشخص نیست که جو بیکر چرا در انزوا و به دور از سایر بیکرها زندگی می‌کند.

بعد از آلودگی بیکرها توسط اولین، بیشتر اعضای خانواده به قاتلانی سادیستی تبدیل شدند که به طور واضح خشونت، دیوانگی و آدم‌خواری در آن‌ها دیده می‌شد. در بین اعضای خانواده جک و مارگاریت کاملا تحت کنترل اولین درآمدند اما این موضوع برای فرزندان آن‌ها یعنی لوکاس و زویی صادق نبود. زویی به طور کامل آلوده نشد و تمام تلاش خود را می‌کرد تا با بازماندگان دیگر تماس برقرار کند و همین طور سرمی برای رفع آلودگی پیدا کند. لوکاس نیز اقدام به شکنجه دادن و به بازی گرفتن اسیران می‌کرد و با این که تحت کنترل اولین نبود اما همراه با سایر اعضای خانواده به اقدامات سادیستی روی خوش نشان می‌داد.

جو بیکر نیز به مدت سه سال از رویدادهای رخ داده و آلودگی بیکرها بی‌خبر بود و زندگی خود را در کلبه‌ای در نزدیکی مرتع بیکرها و در انزوا سپری می‌کرد. با این حال او بعد از پی بردن به موضوع برای کمک‌رسانی به زویی اقدام کرد.

صفحات دیگر