وان پیس

شیچیبوکای

اشتراک‌گذاری

شیچیبوکای

Shichibukai

شیچیبوکای - وان پیس

معنی نام

هفت جنگ‌سالار دریا

مجموع جایزه‌ی سابق

حداقل ۸۷۱٬۰۰۰٬۰۰۰ بلی

وابسته به

شیچیبوکای (Shichibukai) با نام کامل اوکا شیچیبوکای (به معنی هفت جنگ‌سالار دریا)، هفت دزد دریایی برجسته و قدرتمند هستند که با دولت جهانی متحد هستند.

گروه شیچیبوکای یکی از سه قدرت برتر هستند که توازن دنیا را حفظ می‌کنند.

نگاه کلی

شیچیبوکای سازمانی از هفت دزد دریایی هستند که در خدمت دولت جهانی هستند. اگرچه آن‌ها برای دولت جهانی کار می‌کنند اما خودشان اهمیت چندانی به دولت و حتی همتای خود نمی‌دهند (به جز بارتولمی کوما که به دست‌نشانده‌ی دولت تبدیل شد). مارین‌ها اغلب فرقی میان این افراد با دزدان دریایی دیگر نمی‌بینند. از طرف دیگر آن‌ها توسط دزدان دریایی با نام «سگ‌های دولت» خطاب می‌شوند و مورد نفرت قرار دارند، اما همچنان به خاطر قدرت و شهرتی که دارند مورد احترام قرار می‌گیرند.

جایزه‌های تعیین شده برای اعضای گروه با توجه به شرایط زمان استخدام آن‌ها دامنه‌ی گسترده‌ای را در بر می‌گیرد، مثلا ادوارد ویول دارای جایزه‌ای ۴۸۰ میلیون بلی بود در حالی که هیچ جایزه‌ای برای بلک‌برد تعیین نشده بود.

باید به این موضوع اشاره کرد که جوایز تعیین شده‌ی آن‌ها مربوط به گذشته است و تهدید کنونی آن‌ها به عنوان یک دزد دریایی فعال را مشخص نمی‌کند. برای نمونه جایزه تعیین شده برای جینه بعد از کناره‌گیری از ۲۵۰ میلیون بلی به ۴۰۰ میلیون بلی جهش داشت. نمونه‌ی دیگر کورکودیل است که با جایزه‌ی ۸۱ میلیون بلی در طبقه‌ی ۶ زندان Impel Down قرار گرفت، در حالی که لوفی با جایزه‌ی ۳۰۰ میلیون بلی در آن زمان تنها در طبقه‌ی ۵ حبس شد.

اعضای شیچیبوکای احترام اندکی برای دیگر افراد گروه قائل هستند (اگر احترامی قائل باشند) و هیچ کمکی را از یکدیگر قبول نمی‌کنند که این موضوع ظاهرا از غرور آن‌ها نشات می‌گیرد. در یکی از نشست‌های شیچیبوکای توضیح داده شد که ایده‌ی همکاری آن‌ها در قالب یک گروه غیر قابل تصور است. با این حال کوما و دوفلامینگو مشکل زیادی متحد شدن اعضا مشکلی نداشتند؛ برای شکست دادن دزدان دریایی کوما پیشنهاد همکاری با موریا را داد و دوفلامینگو پیشنهاد مجالی برای همکاری با کوروکودیل را داد. هر چند که هر دو این پیشنهادها رد شدند.

اعضا