ویکی وان پیس

زونیشا

اشتراک‌گذاری

زونیشا

Zunesha

زونیشا - وان پیس

خاستگاه

سن

بیش از ۱۰۰۰

تاریخ تولد

۱۸ دسامبر

صداپیشه

بن هیئورا

زونیشا (Zunesha) یک فیل از گونه‌ای به نام نایتامیه-نوریدا است که ۸۰۰ سال پیش به جوی بوی وابسته بود. اکنون او در دنیای جدید سرگردان است و جزیره زو را بر پشت خود حمل می‌کند که این شرایط ناشی از مجازاتی برای جنایت نامشخص است که او در گذشته مرتکب شده است.

شخصیت

شخصیت زونیشا عمدتا رازگونه است، اما ظاهرا او بدش نمی‌آید که تمدنی را بر پشت خود حمل کند و در واقع به شدت به قبیله مینک اهمیت می‌دهد.

زونیشا به عنوان بخشی از مجازاتش برای جنایتی که در گذشته مرتکب شده است، مجاز به انجام هیچ کاری جز سرگردانی نیست. میاگی حدس می‌زند که این فیل بی‌هدف راه نمی‌رود و ممکن است در واقع به دنبال مکان خاصی باشد.

توانایی‌ها و قدرت‌ها

توانایی‌های بدنی

زونیشا بیش از ۱۰۰۰ سال عمر دارد. با توجه به اندازه غول پیکرش، می‌تواند کل جزیره زو را بر روی پشت خود حمل کند و در نتیجه استقامت به ظاهر باورنکردنی دارد که قادر شده است یک هزاره را در حین راه رفتن به حمل زو ادامه دهد.

این فیل می‌تواند با استفاده از تنه خود مقادیر زیادی از آب دریا همراه با تعداد زیادی ماهی را مکیده و دفع کند. با چرخاندن تنه‌اش، او می‌تواند ناوگان کامل کشتی‌ها را از بین ببرد و در مقطعی او به سرعت جک، از دزدان دریایی جانوران را شکست داد.زونیشا بینایی فوق العاده‌ای دارد و می‌تواند اجسام دور را با جزئیات زیاد ببیند.

با این حال، به دلیل عمر طولانی پوست ضعیف و پیری دارد که می‌تواند در اثر شلیک توپ به شدت آسیب ببیند.

صدای همه چیز

زونیشا دارای «صدای همه چیز» است، که به آن اجازه می‌دهد به صورت تله‌پاتی با دیگران که چنین توانایی دارند ارتباط برقرار کند.

تاریخچه

زونشا هزار سال پیش در دنیای جدید متولد شد. در مقطعی این فیل همدم جوی بوی شد. ۸۰۰ سال پیش، زونیشا مرتکب جنایتی شد و محکوم شد که تا ابد در دریاها قدم بزند. از آن زمان او در دریای دنیای جدید سرگردان بود و برای قرن‌ها به حمل قبیله مینک و دیگر گونه‌های حیات جزیره زو ادامه داد.

هفده روز قبل از اینکه دزدان دریایی کلاه حصیری به زو برسند، جک از دزدان دریایی جانوران به زو حمله کردند. حضور جک توسط زونیشا که از درد غرش می‌کرد احساس شد.

صفحات دیگر