ویکی ناروتو / بوروتو

قبیله کاگویا (Kaguya Clan)

اشتراک‌گذاری

قبیله کاگویا

Kaguya Clan

قبیله کاگویا (Kaguya Clan) ناروتو / بوروتو

اعضای شناخته شده

بزرگ قبیله کاگویا
کیمیمارو

ککی گنکای

شینکوتسومیاکو

قبیله کاگویا (Kaguya Clan) در حال حاضر یک قبیله منقرض شده است و برای تدابیر جنگی وحشیانه شناخته می‌شدند. آن‌ها از نسل کاگویا اوتسوتسوکی هستند و تعدادی اندکی از آن‌ها توانایی حملات استخوانی کاگویا را به ارث برده‌اند.

پیش‌زمینه

قبیله کاگویا از نسل کاگویا اوتسوتسوکی بودند. در بین اعضای آن فردی به نام کیمیمارو قادر به استفاده از شینکوتسومیاکو بود که این توانایی بر گرفته از توانایی دستکاری-استخوان از کاگویا بود. این قابلیت به اندازه‌ای قدرتمند بود که حتی قبیله کاگویا که عاشق جنگ بود نیز از آن بیم داشت.

این قبیله به خاطر وحشیگری و تشنه‌ی جنگ بودن شناخته می‌شد. آن‌ها در ورود به جنگ تاکتیک خاصی نداشتند و از همان ابتدا با درندگی کار خود را آغاز می‌کردند. آن در زمان حمله‌ی کیریگاکوره کشته شدند و با وجود این که کاملا محاصره شده بودند اما تسلیم نشدند و تا آخرین لحظه مبارزه کردند.

کیمیمارو تنها بازمانده این قبیله بود که نسبت به سایر اعضا آن خوی وحشیگری را نداشت. او توسط اوروچیمارو به خدمت گرفته شد و برای سال‌ها به عنوان آخرین بازمانده قبیله کاگویا زنده بود تا این که به واسطه یک بیماری کشته شد.

نابودی قبیله کاگویا

دانستنی‌ها

  • نام این قبیله از اولین عضو شناخته شده از این قبیله یعنی کاگویا گرفته شده است. روی پیشانی اعضای آن علامت‌هایی وجود دارد که به نظر انعکاسی از بریدگی ابروهای کاگویا است.
  • ماساشی کیشیموتو، سازنده ناروتو در مصاحبه‌ای اشاره کرد که دو علامت پیشانی اعضای قبیله کاگویا بر گرفته از از دوران هی‌آن است.
صفحات دیگر