ویکی ناروتو / بوروتو

کوشینا اوزوماکی

اشتراک‌گذاری

کوشینا اوزوماکی

Kushina Uzumaki

کوشینا اوزوماکی - ناروتو / بوروتو

سن

بخش دوم: ۲۴

طبقه‌بندی

جانور دم-دار

وابسته به

گونه طبیعت

  • رهاسازی باد
  • رهاسازی آب
  • رهاسازی یین

اولین نمایش

مانگا: جلد ۴۲، فصل ۳۸۲
انیمه: قسمت ۱۲۸ ناروتو شیپودن

کوشینا اوزوماکی (Kushina Uzumaki) یک کونویچی از کونوهاگاکوره بود که در قبیله اوزوماکی و در دهکده اوزوشیگاکوره به دنیا آمده بود. او دومین جینچوریکی نه-دم بوده است.

بیوگرافی

کوشینا در قبیله اوزوماکی از دهکده اوزوشیگاکوره متولد شد و بیشتر جوانی‌اش را در مقطع جنگ گذراند، چیزی که باعث شد او به فردی صلح‌طلب تبدیل شود. کوشینا در سنین پایین به کونوها فرستاده شد تا در آکادمی آنجا ثبت نام کند.

او می‌خواست که روزی به اولین هوکاگه مونث این دهکده تبدیل شود و این موضوع را همیشه به همکلاسی‌های خود می‌گفت. با این حال سایر بچه‌ها او به تمسخر می‌گرفتند و او را به سبب صورت گرد و موهای قرمزش با عنوان «گوجه فرنگی» خطاب می‌کردند.

کوشینا اوزوماکی
دلداری میتو به کوشینا

در نهایت دلیل فرستاده شدن کوشینا به کونوها به او گفته شد. او به خاطر چاکرای ویژه‌ای که داشت به عنوان جینچوریکی بعدی روباه شیطانی نه-دم انتخاب شده بود. کوشینا از این موضوع وحشت‌زده بود اما جنچوریکی کنونی آن زمان یعنی میتو اوزوماکی او را دلداری داد.

وقتی کوشینا بزرگتر شد بیشتر به خاطر زیبایی و شیوه منحصر به فردش در نینجوتسو از او ستایش می‌شد. در مقطعی او با میناتو نامیکازه ازدواج کرد، کسی که بعدا به مقام هوکاگه چهارم دهکده تبدیل شد.

کوشینا اوزوماکی
کرومای مهر و موم شده درون کوشیا

وقتی کوشینا اولین فرزندش را باردار شد و در ماه‌های پایانی دوره بارداری قرار داشت، بدن او به دلیل نگه داشتن مهر و موم نه-دم دچار ضعف شد. اقدامات امنیتی بسیاری برای به دنیا آمدن فرزند او تدارک دیده شد و او به طور محرمانه از دهکده خارج شد. میناتو نیز در حفظ مهر و موم به او کمک کرد و آنبو را برای محافظت از منطقه مستقر کرد. با این حال حضور یک فرد مرموز که ماسکی بر صورت داشت همه چیز را خراب کرد. این فرد اقدام به ربودن کوشینا کرد و روباه شیطانی را از بدن او استخراج کرد. کوشینا به دلیل قدرت ذاتی قبیله اوزوماکی از این استخراج زنده ماند. فرد مرموز با هیولای نه-دم به دهکده کونوها حمله کرد و میناتو در نهایت مجبور شد تا به بهای جان خودش و کوشینا نمی از این روباه را در بدن خودش و نیمی دیگر را در فرزند نوزادشان یعنی ناروتو مهر و موم کند.

کوشینا پیش از مرگش به هوکاگه سوم یعنی هیروزن نام پسرش را گفت و از او خواست تا از ناروتو محافظت کند.