ویکی ناروتو / بوروتو

دیپا

اشتراک‌گذاری

دیپا

Deepa

دیپا - ناروتو / بوروتو

جنسیت

مذکر

پیشه

عضو دورنی کارا

وابسته به

شریک

ویکتور

نمایش در

قسمت ۱۵۷ بروتو (انیمه)

جوتسو

کنترل کربن
حلقه کربنی
شلاق کربنی

دیپا (Deepa) یک عضو درونی از سازمان کارا بود.

بیوگرافی

زمانی که نمونه‌ای از سلول‌های هاشیراما سنجو از شرکت ویکتور به سرقت رفت، دیپا مسئول بازیابی آن شد. او پی برد که این سلول‌ها در سرزمین سکوت فروخته شده است.

تحقیقات دیپا در نهایت او را به تیم ۷ و حاملان اصلی سلول‌ها یعنی چهارقلوهای هازه رساند. او با شکست دادن این چهارقلوها موفق به بازیابی سلول‌ها شد و تیم ۷ نیز به لطف حالت سیج میتسوکی قادر به فرار از دیپا شد.

سلول‌های هاشیراما قرار بود در آزمایشگاه ویکتور برای یک آزمایش به منظور بازآفرینی درخت الهی استفاده شود و دیپا نیز هوس زیادی برای میوه چاکرای این درخت داشت. تیم ۷ در فقدان میتسوکی که به خاطر نبرد اخیر توسط اوروچیمارو تحت درمان بود، با تحقیقات خود از آزمایش مذکور مطلع شد و برای متوقف کردن آن ورود پیدا کرد.

با اضافه شدن ناگهانی میتسوکی به تیم، آن‌ها در برابر دیپا مبارزه کردند اما خیلی زود در وضعیت تدافعی قرار گرفتند. در نهایت بروتو با فرصتی که هم‌تیمی‌هایش برای او مهیا کرده بودند موفق به اجرای یک رانسگان فشرده جدید روی دیپا شد که باعث شکسته شدن پوسته مقاوم او شد. دیپا که خود را در خطر می‌دید اقدام به رهاسازی آخرین مرحله از دفاع کربنی خود کرد که در که حالت تمام بدن او با زرهی پوشش داده می‌شد. دیپا پس از مشاهده وضعیت درخت الهی که در حال مرگ بود خشمگین شد اما همین فرصتی بود تا بروتو و هم‌تیمی‌هایش بتوانند یک ابر راسنگان فشرده را روی او پیاده کنند و زره دیپا را از بین ببرند. به این ترتیب دیپا شکست خورد.

میراث

بازآفرینی درخت الهی از نقشه‌های کارا نبود بلکه طرحی شخصی از ویکتور بود که او برای انجام آن از منابع کارا استفاده کرده بود. ویکتور پس از شکست این طرح شواهدی ساختگی را به کارا ارائه کرد که نشان می‌داد دیپا به دنبال طرح درخت الهی بوده است. از این رو ویکتور از مجازات و از دست رفتن اعتمادش نزد جیگن در امان ماند.

دانستنی‌ها

  • «دیپا» در زبان هندی به معنای «روشنایی» و «لامپ» است.