ویکی ناروتو / بوروتو

تیم میناتو

اشتراک‌گذاری

تیم میناتو

Team Minato

تیم میناتو - ناروتو / بوروتو

اعضا

کاکاشی هاتاکه
رین نوهارا
اوبیتو اوچیها

وابسته به

تیم میناتو (Team Minato) گروهی با هدایت میناتو نامیکازه و متشکل از کاکاشی هاتاکه، اوبیتو اوچیها، و رین نوهارا بود.

تاریخچه

در انیمه، میناتو پس از تشکیل این تیم یک آزمون زنگوله را از شاگردانش گرفت تا توانایی‌های آن‌ها را بسنجد. این تیم بعدا در امتحانات چونین که در کونوها برگزار شد شرکت کرد، اما در آن زمان فقط کاکاشی با موفقیت به ارتقا به درجه چونین شد.

در طول جنگ جهانی سوم شینوبی، تیم میناتو موظف شد پل کانابی را در كوشاگاكوره تخریب كند تا خط تامین‌کننده ایواگاكوره قطع شود. کاکاشی، که اخیرا به درجه جونین ارتقا یافته بود، هدایت تیم در این ماموریت را بر عهده گرفت و میناتو نیز در بخش‌های دیگر جنگ به کار گرفته شد. رین در طول این ماموریت توسط نینجاهای ایوا اسیر شد و کاکاشی و اوبیتو با موفقیت او را نجات دادند. با این حال، ریزش یک غار مانع از فرار آن‌ها شد و اوبیتو در اثر سقوط تخته سنگی آسیب شدیدی دید و گرفتار شد، به طوری که قادر به حرکت نبود. با نزدیک شدن سایر نیروهای ایوا، اوبیتو شارینگان چپ خود را به کاکاشی اهدا کرد و سپس او را وادار کرد تا با رین فرار کند. آن‌ها این کار را کردند و میناتو به موقع برای کمک به مبارزه با نینجاهای ایوا رسید، اما دیگر برای نجات دادن جان اوبیتو دیر شده بود. میناتو به اعضای باقی مانده تیمش کمک کرد تا پل مربوط به ماموریت را تخریب کنند.

در طول یک ماموریت دیگر در طول جنگ، که میناتو دوباره از شاگردانش دور بود، رین توسط افراد کیریگاکوره ربوده شد و جیچوریکی سه-دم به واسطه او شکل گرفت که این موضوع می‌توانست باعث نابودی کونوها به دست رین شود. هنگامی که سرانجام کاکاشی او را نجات داد، رین این موضوع را به او اطلاع داد و سعی کرد تا کاکاشی را متقاعد کند که برای محافظت از دهکده‌اش او را بکشد. اما کاکاشی از این کار امتناع کرد. در طی یكی از حملات کاکاشی به دشمنان، رین به جلوی او پرید و باعث مرگ خود توسط فن چیدوری كاكاشی شد. کاکاشی از این محاکمه سخت گذر کرد و نیروهای باقیمانده از کیریگاکوره در نهایت توسط اوبیتو که هنوز زنده بود و شاهد این صحنه بود، قتل عام شدند.

پس از مرگ رین، با گذشت مدتی میناتو تبدیل به هوکاگه شد (که بعدا در حادثه حمله روباه شیطانی نه-دم خودش را قربانی کرد)، و کاکاشی نیز در مقطعی به آنبو پیوست و عملا تیم میناتو از بین رفت.