ویکی ناروتو / بوروتو

ایندرا اوتسوتسوکی

اشتراک‌گذاری

ایندرا اوتسوتسوکی

Indra Ōtsutsuki

ایندرا اوتسوتسوکی - ناروتو / بوروتو

تاریخ تولد

۴ ژانویه

جنسیت

مذکر

نژاد

دورگه انسان-موجود آسمانی

ککی گنکای

شارینگان
مانگکیو شارینگان

دسته‌بندی

نوع حساس

وابسته به

سرزمین اجداد (تنها در انیمه)

بستگان

کاگویا اوتسوتسوکی (مادربزرگ)
تنجی (پدربزرگ) (تنها در انیمه)
هاگورومو اوتسوتسوکی (پدر)
هامورا اوتسوتسوکی (عمو)
آسورا اوتسوتسوکی (برادر)
کانا (همسر) (تنها در انیمه)

گونه طبیعت

رهاسازی برق (تنها در انیمه)
رهاسازی آتش (تنها در انیمه)
رهاسازی یین

ایندرا اوتسوتسوکی (Indra Ōtsutsuki) اولین پسر هاگورومو اوتسوتسوکی بود. ابتدا تصور می‌شد که او جانشینی مناسب برای تعلیمات پدرش است، با این حال برادر جوان‌تر او یعنی آسورا وارث این تعلیمات شد که این موضوع به نبرد بین این دو برادر علیه یکدیگر ختم شد. ایندرا همچنین به عنوان خالق نینجوتسو، و جد قبیله اوچیها شناخته می‌شود.

پیش‌زمینه

در انیمه، با وجود دشواری‌های تولد برادرش و مرگ مادرش، اما ایندرا از زندگی صلح‌آمیز و شادی برخوردار بود و اغلب وقتش را در کنار پدر و برادرش می‌گذراند یا به مطالعه کتاب‌ها و نوشته‌های پدرش می‌پرداخت. وقتی کمی بزرگ‌تر شد در کنار برادرش تحت تعلیم پدرش به یادگیری نینشو پرداخت با این امید که یکی از این دو برادر جانشین این حکیم بزرگ شوند. ایندرا از کودکی دارای نبوغ بالایی بود خیلی زود پیشرفت کرد. بعد از این که او شارینگان را در خود بیدار کرد بیشتر روی تمرینات فردی تمرکز کرد و به مرور سردتر شد و از دیگران از جمله برادرش فاصله گرفت.

بعدها هاگورومو تصمیم گرفت تا این دو برادر را به ماموریت‌هایی جداگانه بفرستد تا از این طریق جانشین نینشو را انتخاب کند. در نهایت هاگورومو با توجه به اهداف صلح‌جویانه‌ای که آسورا داشت او را به عنوان جانشین انتخاب کرد. در همان شب هاگورومو قدرتش را به آسورا منتقل کرد. در حالی که همه جانشینی آسورا را جشن گرفته بودند اما ایندرا به برادرش حسادت می‌کرد. از آن پس ایندرا خود را در مقابل پدر و برادرش می‌دید. نینشوی پدرش را ناقص می‌دانست و قصد داشت آن را به نینجوتسو تغییر دهد. ایندرا برای این که مطمئن شود که قدرت چشمانش برای رویارویی با پدر و برادرش کافی است، به طور مخفیانه دو تا از نزدیک‌ترین دوستانش را کشت تا مانگکیو شارینگان را در خود بیدار کند. او سرانجام با تحریک‌های زتسوی سیاه اقدام به حمله به دهکده کرد و تصمیم گرفت برای تصاحب عنوان جانشینی با آسورا مبارزه کند. آسورا با قدرتی که به دست آورده بود موفق شد ایندرا را شکست دهد. ایندرا فرار کرد اما سوگند خورد که نینشو و همچنین برادرش را از بین ببرد.