ویکی مورتال کمبت

گرس

اشتراک‌گذاری

گرس

Geras

گرس - مورتال کمبت

جنسیت

مذکر

خاستگاه

Kronika’s Keep

سکونت

گونه

خلق مصنوعی

سلاح‌ها

پنجه بوکس
شمشیر سنگی
پتک‌های شنی

سازه‌ها

باتری شنی

بازیگر

دیو بی میچل (MK11)
فیل لامار (MK1)

گرس (Geras) شخصیتی است در مجموعه بازی مورتال کمبت است که اولین بار در مورتال کمبت ۱۱ نمایش داده شد. او یک ساخته‌ی جاودانه و مصنوعی است که توسط نگهبان سابق زمان، کرونیکا خلق شده است. گرس در کنار استادش لیو کانگ یکی از دو حافظ زمان است و مراقب خطوط زمانی است.

او در مورتال کمبت ۱۱ به عنوان یک شخصیت قابل بازی حضور دارد و همچنین یک آنتاگونیست در بخش داستانی این بازی است.

گرس در مورتال کمبت ۱ نیز حضور دارد.

درباره گرس

گرس خدمتگذار وفادار و قدرتمند کرونیکا، نگهبان زمان و معمار سرنوشت عالم است. او دارای قدرت اداره‌ی شن‌های زمان است.

او هزاران بار مرده است و هر بار با قدرت و خرد بیشتری بازگشته است. گرس به دلیل طول عمر ابدی و جاودانگی آشکارش تاکنون شاهد بسیاری از رویدادهای کلیدی در طول زمان از جمله عصر یخبندان و شکست کونگ لائو بزرگ به دست گورو بوده است.

گرس همچنین به دلیل مشاهده بسیاری از خطوط زمانی و دوران متعدد، همانند یک پژوهشگر از اطلاعات بی‌اندازه‌ای در مورد رویدادها، نژادها، فرهنگ‌ها و افراد بخوردار است.

در سومین خط زمانی جدید که در مورتال کمبت ۱ به تصویر کشیده شد، گرس توسط لیو کانگ، خدای آتش بازسازی شد. اگرچه او خاطرات زمان‌بندی‌های گذشته را حفظ کرد، اما تصمیم گرفت تا مراقب ساعت شنی باشد تا اطمینان حاصل کند که به نگرش لیو کانگ وفادار بماند.

بیوگرافی

مورتال کامبت ۱۱: «گرس سازه‌ای مصنوعی، ساخته شده توسط کرونیکا است که صادقانه برای هدف تعیین‌شده خود در شروع مجدد زمان و بازنویسی تاریخ خدمت می‌کند. گرس با طراحی کرونیکا به عنوان یک نقطه ثابت در زمان حاضر است. هر بار که او کشته شود، دوباره متولد می‌شود و در برابر نحوه مرگش مقاوم‌تر می‌شود».

مورتال کامبت ۱: «گرس که توسط لیو کانگ در طلوع عصر جدید خود بازسازی شد، یک جاودانه باقی ماند. او خاطرات تمام خطوط زمانی بیشماری را که مشاهده کرده بود را حفظ کرد. در این دوره جدید، گرس وقایع را زیر نظر دارد تا مطمئن شود که آن‌ها به دیدگاه لیو کانگ وفادار هستند. هنگامی که آن‌ها از مسیر مورد نظر خود منحرف شوند، وظیفه گرس این است که آن را اصلاح کند. با شروع تهدیدات، گرس خستگی‌ناپذیر برای دفاع از واقعیت تلاش می‌کند اما او برای موفقیت در این راه نیاز دارد که ابتدا مغز متفکر پشت این تهدیدات را شناسایی کند، تهدیدی که توطئه‌ای برای نابودی دوران جدید لیو کانگ است.»

صفحات دیگر