ویکی دنیای سینمایی مارول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

راوونا رنسلایر

اشتراک‌گذاری

راوونا رنسلایر

Ravonna Renslayer

راوونا رنسلایر - دنیای سینمایی مارول

نام واقعی

ربکا تورمینت

نام مستعار

راوونا لکسوس رنسلایر
هانتر اِی-۲۳

نژاد

انسان

جنسیت

مونث

عنوان

ژنرال (قبلا)
هانتر (قبلا)
قاضی (قبلا)

نمایش‌ها

بازیگر

گوگو مباتا-را

ربکا تورمینت (Rebecca Tourminet) متغیری بود که توسط «او که باقی می‌ماند» اسیر شد و تبدیل به متحدی برای او تحت نام راوونا رنسلایر شد. از آنجایی که خاطرات او پاک شده بود، او به عنوان یک قاضی در سازمان ناسازگاری زمانی (TVA) مشغول به کار شد و از گذشته‌ی خود آگاهی نداشت. او تعیین‌کننده مجازات برای افرادی بود که باعث شکست یا شکاف در «خط زمانی مقدس» شده بودند. در مقطعی یک متغیر از لوکی برای محاکمه نزد او آورده شد. در مقطعی او موبیوس ام. موبیوس را مامور کرد تا همراه با لوکی به جستجو و دستگیری یک متغیر مونث از لوکی به نام سیلوی لافی‌دوتیر بپردازند.

 رنسلایر تحت هدایت میس مینتس تلاش کرد تا بر یک متغیر از «او که باقی می‌ماند» به نام ویکتور تایملی نفوذ کند تا او را جانشین کند. او تلاش کرد تا به تایملی نزدیک شود و او را به خدمت بگیرد اما در این مسیر با لوکی و موبیوس روبرو شد و سرانجام تایملی به او خیانت کرد. سپس میس مینیتس حقیقت را در مورد «او که باقی می‌ماند» برای او فاش کرد و او از گذشته‌ی خود به عنوان یک ژنرال آگاه شد. او که ناامید شده بود تلاش کرد تا TVA را تصاحب کند و این در حالی بود که تمپورال لوم در آستانه سقوط بود. او با کمک هانتر ایکس-۰۵ قادر به گرفتن تایملی شد و او را در مورد ماشین افزاینده توان عملیاتی‌اش بازجویی کرد. در این زمان سیلوی قادر به محسور کردن ایکس-۰۵ شد و او را وادار کرد که رنسلایر را به خلا بفرستد. پس از فرستاده شدنش، او در آنجا با الایوت روبرو شد.

پیش‌زمینه

رنسلایر متغیری از یک مدیر مدرسه به نام ربکا تورمینت بود که به خاطر اختلال در خط زمانی توسط «او که باقی ماند» دستگیر شد. حافظه‌ی او سرکوب شد و با نام «راوونا رنسلایر» به عضویت سازمان ناسازگاری زمانی (TVA) درآمد و باور پیدا کرد که توسط موجوداتی به نام محافظان زمان خلق شده است. این سازمان مسئول حفاظت از خط زمانی مقدس در برابر متغیرها بود. رنسلایر در ارتش آموزش دید و به عنوان یک هانتر تحت عنوان اِی-۲۳ مشغول خدمت شد. در یکی از ماموریت‌ها او به همراه تعدادی از ماموران دیگر به یک خط زمانی موازی در آسگارد رفت و متغیری که در آن زمان یک کودک بود را ربود و به TVA منتقل کرد. بعد از تبدیل شدن به یک قاضی، مهارت‌های مبارزه‌ای او تا مدتی دیده نشد، چرا که مسئولیت مبارزات با نیروی مینتمن بود.

صفحات دیگر