بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دسته شیطان کش

اشتراک‌گذاری

دسته شیطان کش

Demon Slayer Corps

دسته شیطان کش - شیطان کش

نام ژاپنی

鬼殺隊 (کیساتسوتای)

اولین نمایش

فصل ۴ (مانگا)
قسمت ۳ (انیمه)

سپاه یا دسته شیطان کش (Demon Slayer Corps) سازمانی است که از زمان‌های باستان وجود داشته و وظیفه‌اش حفاظت از بشریت در برابر شیطان‌ها است. صدها شیطان کش در این سازمان وجود دارد اما آن‌ها توسط دولت به رسمیت شناخته نشده‌اند.

ساختار

یک شخص برای تبدیل شدن به یک شیطان کش باید گزینش پایانی را بگذراند، یک تست که به عنوان آزمون ورودی به دسته شیطان کش گرفته می‌شود. در هنگام این گزینش، آزمون‌دهندگان باید به مدت هفت روز بدون هیچ کمک خارجی، روی یک کوه که آلوده به شیطان‌ها است زنده بمانند. نامزدهایی که این گزینش پایانی را به انجام برسانند یک یونیفرم استاندارد دریافت می‌کنند که با دوام و سبک است. آن‌ها همچنین این فرصت را دارند که سنگ معدن شمشیر نیچیرین خود را انتخاب کنند، شمشیری که برای از بین بردن شیطان‌ها برای آن‌ها ساخته می‌شود. همچنین یک کلاغ کاسوگای به منظور ارتباطات به شیطان کش‌ها اختصاص پیدا می‌کند.

زمانی که یک شیطان کش به طور کامل در سازمان مستقر شود، به او یک درجه داده می‌شود که اولین درجه با نام میزونوتو شناخته می‌شود. شیطان کش‌ها باید با انجام ماموریت‌های مختلف به سمت درجه کینوئه پیشرفت کنند. اسامی این درجه‌ها به ترتیب زیر است:

میزونوتو > میزونوئه > کانوتو > کانوئه > تسوچینوتو > تسوچینوئه > هینوتو > هینوئه > کنوتو >‌کینوئه

هر شیطان کشی که موفق به کشتن ۵۰ شیطان یا یک عضو از دوازده ماه شیطان شود مجاز به پیوستن به ستون‌ها است، گروهی نخبه که تنها از شیطان کش‌های قدرتمند سازمان تشکیل شده است.

توانایی‌ها

توانایی‌های فیزیکی

همه شیطان‌کش‌ها، از جمله اعضای رده پایین‌تر، فیزیولوژی‌هایی برتر از انسان‌های معمولی دارند و دارای قدرت، سرعت، واکنش، استقامت، دوام، استقامت، چابکی و تحرک بالاتری است که مدیون تمرینات بی‌وقفه برای ارتقای توانایی‌های فیزیکی و تسلط بر سبک تنفس است. هاشیرا که قدرتمندترین آن‌ها است، همگی دارای این ویژگی‌های فیزیکی هستند که بسیار فراتر از شیطان‌کشان است.

توانایی‌های حسی

شیطان‌کش‌های سطح بالاتر حواس فوق‌العاده‌ای دارند و حتی گاهی اوقات با ادراک فراحسی هم مرز می‌شوند. برخی از شیطان‌کش‌ها به طور ذاتی توانایی‌های حسی اصلی بینایی، شنوایی، بویایی، لامسه و یا چشایی تقویت‌شده دارند.

حس
تعداد کاربران
کاربران
شنوایی
۳
بویایی
۲
لامسه
۱
بینایی
۱
چشایی
۱

توانایی‌های فراحسی

ادراک فراحسی که به آن «حس ششم» یا ESP نیز گفته می‌شود، یک توانایی حسی است که فرد را قادر به تشخیص چیزهایی خارج از محدوده طبیعی ادراک می‌کند. اکثر شیطان‌کش‌های سطح بالا، مانند هاشیرا دارای ESP اولیه هستند و از آن برای درک حضور، قدرت و ضعف شیاطین استفاده می‌کنند. با این حال، یک شکل مشترک از ESP وجود دارد که جهان شفاف نامیده می‌شود و فردی که به این توانایی دسترسی پیدا کند می‌تواند آناتومی و ساختار یک فرد را درک کند و از آن به نفع خود در نبرد استفاده کند.

نشان‌های شیطان‌کش

نشان شیطان‌کش یک علامت فرا طبیعی مرموز است که می‌توان آن را در خود بیدار کرد و ممکن است بر روی بدن یک شیطان‌کش قوی ظاهر شود. با استعدادترین شیطان‌کش‌های دسته شیطان‌کشان ممکن است این نشان را به طور مادرزادی داشته باشند. این نشان‌ها تا حدودی شبیه یک خالکوبی، زخم یا خال مادرزادی است و هر یک از این نشان‌ها منحصربه‌فرد به نظر می‌رسد که مرتبط به سبک تنفسی کاربر است.

صفحات دیگر