ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

قدرت جادویی

اشتراک‌گذاری
قدرت جادویی

مفهوم قدرت جادویی (Magical Power، به ژاپنی: ماریوکو) در دنیای جدید چیزی شبیه به رها کردن آتش یا آب نیست، بلکه قدرت جادویی عموما به عنوان یک انرژی برای تقویت بدن و سلاح‌ها و شفا استفاده می‌شود. وجود دارد.

تاریخچه

نظریه‌ای توسط فرقه دیابلوس ارائه شده است که می‌گوید این جهان ۱۰ میلیون سال فاقد هر گونه قدرت جادویی بوده است. این شرایط با برخورد قلمروها تغییر کرد و یکی از این قلمروها قدرت جادویی را به جهان سرازیر کرد. اژدهایان به دلیل ناتوانی در سازگاری با قدرت جادویی منقرض شدند در حالی که انسان‌ها، الف‌ها و انسان‌جانوران رشد کردند.

توانایی‌ها

وجود یا عدم وجود قدرت جادویی به استعداد فرد مرتبط است، اما داشتن قدرت جادویی چیز غیرمعمولی نیست و می‌توان با تلاش قدرت جادویی را توسعه داد.

مبارزه یک فرد بدون قدرت جادویی با حریفی که از قدرت جادویی برخوردار است یک تفاوت واضح است و می‌توان آن را یک خودکشی قلمداد کرد. اگرچه چندین مدرسه از هنرهای رزمی وجود دارد اما باز هم رزمیکاران برجسته تسلیم قدرت جادویی می‌شوند.

قدرت جادویی گاهی اوقات بسته به مهارت کاربر می‌تواند به صورت فیزیکی ظاهر شود که شامل رنگ‌ها و تصاویر بصری متفاوت می‌شود. افرادی که قادر به چنین کاری هستند از تکنیک‌های ویژه استفاده می‌کنند.

تقویت سلاح

تقویت سلاح‌ها یکی از کاربردهای اصلی قدرت جادویی است. باغ سایه از یک ماده منحصر به فرد برای تجهیزات خود استفاده می‌کند که اسلایم نام دارد. لباس‌ها و سلاح‌های مورد استفاده توسط این سازمان به طور کامل از این ماده ساخته شده‌اند که سازگاری بالایی با جادو دارد.

رسانایی جادو در ماده‌ها:

  • فولاد: ۱۰٪
  • آهن: ۱۰٪ (فقط در رمان تحت وب)
  • میتریل: ۵۰٪
  • اسلایم: ۹۹٪
صفحات دیگر