ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رز سیاه

اشتراک‌گذاری
رز سیاه

رز سیاه (Black Rose) یک پدیده افسانه‌ای و خطرناک تلقی می‌شود، زیرا در مقطعی پادشاهی اوریانا را نابود کرد، اما هویت واقعی رز سیاه دروازه‌ای به دنیای دیگر است.

رز سیاه دروازه‌ای است که ارتباط بین دو جهان را تسهیل می‌کند و به جهان‌ها اجازه می‌دهد تا با هم برخورد کنند و در هم تنیده شوند و در نتیجه هر جهان را قادر می سازد تا بر دیگری تأثیر بگذارد.

پیش‌زمینه

افسانه‌ها حاکی از آن است که پادشاهی اوریانا وقتی به دلیل تهاجم امپراتوری ولگالتا در آستانه انقراض بود از رز سیاه استفاده کرد. با این حال، داستان واقعی از این قرار است که رز سیاه صرفا به طور تصادفی باز شده است و دروازه‌ای متصل به جهان شیطانی بوده است، و اینکه دلیل نابودی سربازان ولگاتا ناشی از سرازیر شدن هیولاها از طریق دروازه رز سیاه بوده است. با این حال پس از مدت کوتاهی، همین هیولاها به حمله به پادشاهی اوریانا نیز حمله کردند، بنابراین اگر کاری انجام نمی‌شد، نابودی این پادشاهی اجتناب‌ناپذیر بود.

در حین نابودی پادشاهی اوریانا، پادشاه شیطانی راگناروک ظاهر شد که شیطانی حاکم بر چهارمین جهان جهنمی از شیاطین بود. از این رو او را به عنوان موجودی خطرناک هم‌تراز با دیابولوس طبقه‌بندی شده است.

این آشوب سرانجام توسط فرقه دیابلوس پایان یافت. این فرقه قادر به بستن رز سیاه شد و در این فرآیند راگناروک شیطان را دفع کرد. اعضای فرقه برای اطمینان از بقای پادشاهی تا ابد، تصمیم گرفتند تا با این پادشاهی پیمانی ببندند و از آن غرامتی عادلانه بگیرند که شامل خون سلطنتی و اکثریت درآمد مالیاتی پادشاهی بود. همچنین، فرقه به دستکاری کلیسا پرداخت تا شوالیه‌های تاریکی را از رسیدن به قدرت باز دارند تا شورشی علیه فرقه ایجاد نشود. به این ترتیب پادشاهی اوریانا اساسا به یک پادشاهی دست‌نشانده تبدیل شد.

صفحات دیگر