ویکی عالیجناب در سایه

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تسخیر شیطانی

اشتراک‌گذاری
تسخیر شیطانی

تسخیر شیطانی (Demon Possession) یک بیماری عجیب و نفرین جادویی است که توسط پادشاه شیطان دیابلوس ایجاد می‌شود و افرادی را که با خون دیابلوس به دنیا آمده‌اند را تحت تاثیر قرار می‌دهد، چرا که آن‌ها از نسل سه قهرمانی هستند که او را شکست داده‌اند. این بیماری به طور ناگهانی بدن یک زن را دچار پوسیدگی می‌کند تا دیگر به عنوان یک انسان شناخته نشود و روزی بمیرد.

با این حال، مشخص شده است که این علائم نوعی اضافه بار جادویی هستند که در نوادگان زن سه قهرمان وجود داشتند، که منجر به انحطاط جسمی بیمار می‌شود.

شرح

تسخیر شیطانی حالتی است که در طی آن فرد دچار قدرت جادویی بیش از حدی می‌شود، قدرتی که از نوادگان سه زن قهرمان از سه قبیله الف، انسان‌جانور و انسان به ارث‌بری شده است، سه قهرمانی که زمانی شیطان دیابلوس را تحت سلطه خود درآورده‌اند.

در یک مرحله خاص بسته به طول عمر گونه، سلول‌ها شروع به تسخیر بدن یک نواده‌ی مونث می‌کنند که در نهایت آن فرد را به تکه‌هایی از گوشت بد شکل و فاسد تبدیل می‌کند. محو شدن خون سه قهرمان در طول نسل‌ها باعث کاهش این بیماری شده است اما این بیماری بیشتر بر الف‌ها و سپس انسان‌جانورها و در نهایت انسان‌ها تاثیر گذاشته است.

در مراحل پایانی و زمانی که نفرین به شدت بدن فرد مبتلا را تغییر داده است، آن فرد دیگر نمی‌تواند از آنچه در اطرافش رخ می‌دهد آگاه باشد. ممکن است او دیگر نداند که نیاز به خوردن یا آشامیدن دارد و به این ترتیب این نفرین او را دچار عذاب می‌کند و گفتنی است که این نفرین اجازه‌ی مرگ هم یا خودکشی را هم نمی‌دهد. نمونه بارز آن آلفا بوده است که در مراحل نهایی این بیماری هیچ حواسی نداشت و چیزی از آن زمان به یاد نمی‌آورد.

پیش‌زمینه

دیابلوس پس از کشته شدن توسط سه قهرمان افسانه‌ای، آن‌ها را نفرین کرد تا خودشان و فرزندانشان دچار مرگ‌های دردناکی شوند. به این ترتیب نوادگان آن‌ها بدون استثنایی مبتلا به این بیماری با توده‌های گوشتی زشت شدند، به طوری که مورد نفرت و رها شدن خانواده‌هایشان قرار گرفتند و از جامعه رانده شدند.

با توجه به اینکه مبتلایان از نوادگان سه قهرمان هستند، کلیسا به مردم گفته است که افراد با چنین علائمی را تحویل دهند. حتی کلیسا حاضر بود با دریافت هزینه‌ای مسئولیت تطهیر آن‌ها را بر عهده بگیرد و آن‌ها را با اعدام کردن از رنج رها کند. اعلام شده بود این افراد توسط شیاطین تسخیر شده‌اند و هیولاهایی هستند که می‌توانند افراد نزدیک را آلوده کنند. آن‌ها مدعی بودند که از مردم عادی محافظت می‌کنند، اما در واقع آن‌ها سعی داشتند تا آن‌ها را از بین ببرند و از طریق آزمایش‌های انسانی تحقیقات خود را پیش ببرند.

صفحات دیگر