بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تاد ویلیامز (Todd Williams)

اشتراک‌گذاری

تاد ویلیامز

Todd Williams

تاد ویلیامز (Todd Williams) Detroit: Become Human

خانواده

همسر سابق بی‌نام
دختر بی‌نام
آلیس ویلیامز (دختر خوانده)
کارا (صاحب)

تاریخ تولد

۲۱ سپتامبر ۱۹۹۵ (۴۳ سال)

تاریخ مرگ

۵ نوامبر ۲۰۳۸ (قابل تعیین)

مکان مرگ

خانه تاد ویلیامز

نژاد

انسان

وضعیت

قابل تعیین

بازیگر

دومینیک گولد

تاد ویلیامز (Todd Williams) یک انسان و پدر آلیس ویلیامز در Detroit: Become Human است. او همین طور صاحب کارا است و او را برای رسیدگی به کارهای خانه و مراقبت از دخترش خریده است.

بیوگرافی

پیش از بازی

تاد ویلیامز در ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۵ به دنیا آمد. او یک راننده تاکسی سابق بوده که با وجود محبوب شدن ماشین‌های خود-ران کارش را در سال ۲۰۲۱ از دست داده است. بعد از این اتفاق او تبدیل به یک کارگر، بانسر (دربان) و نگهبان امنیتی شد که در تمام این زمینه‌ها اندرویدها جایگزین انسان شدند. به مدت چند سال به کارهای مختلف از جمله معامله ماده مخدر یخ قرمز پرداخت و پول آن را خرج اعتیاد خود می‌کرد. او چند مرتبه برای قاچاق مواد مخدر دستگیر شد.

تاد دارای همسر و دختری بود. آن‌ها به خاطر اعتیاد تاد او را ترک کردند. تاد ادعا می‌کرد که همسرش با یک حسابدار رابطه دارد.

بعد از این که همسرش به همراه دخترشان او را ترک کردند، تاد یک اندروید بچه YK500 خرید و نام آن را آلیس گذاشت تا جایگزین دخترش شود. او همچنین در نقطه‌ای «کارا»، یک اندروید خانگی AX400 را خرید تا به کارهای خانه و مراقبت از آلیس بپردازد. آن‌ها در خانه‌ای ساده در حومه شهر دیترویت زندگی می‌کردند.

تاد با توجه به خاطرات گذشته‌اش، از اندرویدها متنفر بود و به خاطر وضع نامساعدش خود را سرزنش می‌کرد. او به کارا و آلیس فحاشی می‌کرد و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد. او پیش از شروع بازی چندین مرتبه کارا را تخریب کرده بود و کارا هر بار تعمیر و حافظه‌اش ریست می‌شد.

شب طوفانی

در هنگام شام او عصبی بود و آلیس را متهم به سرزنش کردن خود برای ترک کردن همسرش می‌کرد. وقتی آلیس ناراحت به اتاقش در طبقه بالا رفت، تاد به کارا که قصد داشت برای دلداری پیش آلیس رود، دستور داد تا سر جای خود بایستد. در این لحظه تصمیم کارا خط داستانی تاد را به سه مسیر می‌تواند تقسیم کند:

  • اگر کارا از دستور اطاعت کند - تاد در حالی که خشمگین بود آلیس را خواهد کشت و سپس برای رخ دادن این اتفاق عصبانیت خود را بر سر کارا خالی خواهد کرد.
  • اگر کارا از دستور اطاعت نکند - کارا می‌تواند سعی در آرام کردن تاد کند یا برای محافظت از آلیس از راه پله بالا رود. تعداد اندکی از انتخاب‌ها منجر به کشته شدن تاد توسط آلیس یا کارا خواهد شد (اگر کارا تفنگی را در اتاق تاد بردارد). اما اکثر گزینه‌ها باعث فرار کارا و آلیس از خانه خواهد شد.
  • اگر کارا از دستور اطاعت نکند - در صورتی که کارا نتواند تفنگ را پیدا کند، یا در فرار ناموفق باشد، و یا در درگیری با او شکست بخورد، کارا توسط تاد کشته خواهد شد. سپس تاد با کمربندش به سمت آلیس رفته و احتمالا او را خواهد کشت (رویارویی او با آلیس نشان داده نمی‌شود).

مبارزه برای دیترویت

در چپتر انتهایی بازی اگر تاد در شب طوفانی کشته نشده باشد، او ممکن است در ایستگاه اتوبوس کارا، آلیس و لوتر (در صورتی که همراه آن‌ها باشد) را ببیند. او با دیدن آن‌ها اقدام به گرفتن کارا خواهد کرد و برای اعلام ربوده شدن دخترش توسط کارا ماموران امنیتی را صدا خواهد کرد. در صورتی که کارا عکس خانوادگی آن‌ها در گنجینه آلیس را دیده باشد، کارا می‌تواند همه چیز در مورد اتفاقات گذشته تاد را یادآوری کند (این که همسرش و دخترش او ترک کرده‌اند و او آلیس را به جای دخترش خریده است). به این ترتیب تاد اشتباهات خود را خواهد پذیرفت و ماموران را رد خواهد کرد. قبل از رفتن آن‌ها آلیس ممکن است تاد را در آغوش بگیرد.

در صورتی که کارا به هر دلیل اتفاقات گذشته تاد را یادآوری نکند، سربازان ارتش برای کشتن آن‌ها اقدام خواهند کرد. اگر لوتر همراه آن‌ها باشد او قربانی شده و کارا و آلیس نجات پیدا می‌کنند، در غیر این صورت آن دو کشته خواهند شد.

چپترها

  • افتتاحیه
  • خانه‌ای جدید
  • شب طوفانی (تاد ممکن است کشته شود)
  • منتظر ماندن برای هنک... (اگر در چپتر شب طوفانی زنده مانده باشد)
  • در حال فرار
  • مبارزه برای دیترویت (اگر زنده باشد)

تصاویر

صفحات دیگر