بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

دیترویت (Detroit)

اشتراک‌گذاری

دیترویت

Detroit

دیترویت (Detroit) Detroit: Become Human

نوع

شهر

موقعیت

میشیگان، ایالت متحده آمریکا

ساکنان

انسان‌ها و اندرویدها

دیترویت (Detroit) ملقب به شهر اندروید، شهری در میشیگان است که رویدادهای Detroit: Become Human در آن جریان دارد.

زمانی به عنوان کوره‌ی آهنگری دنیا شناخته می‌شد - و مقر کمپانی فورد موتور بود که آمریکا و دنیا را در قرن بیستم متحول کرده بود - دیترویت باری دیگر میزبان یک فناوری شد تا ساختار جامعه را تغییر دهد. در بازی این شهر با عنوان «پایتخت اندروید دنیا» شناخته می‌شود.

صنعت اندروید ثروت زیادی را به ارمغان آورد، برج‌های درخشان شهر گواهی این گفته است. اما این رفاه و زیبایی بیرونی در درون خود مشکلاتی را ایجاد کرده بود. بسیاری از شهروندان شغل خود را از دست داده بودند و برخی مشاغل به طور عمده یا به طور کامل تحت سلطه اندرویدها قرار گرفته بود، از جمله رانندگان تاکسی و کارکنان پارک‌های تفریحی. همین دلیلی برای ورشکستگی شهروندان و تظاهرات آن‌ها علیه اندرویدها بود.

با تولید انبوه اندرویدها گردش تیریوم افزایش پیدا کرده بود، پراکندگی تیریوم غیرقانونی در شهر گسترش یافته و این ماده با خلوص پایین و با نام یخ قرمز معامله می‌شد. قشر ضعیف جامعه در حال رشد بود بخش عمده‌ای از آن برای مصرف و معامله چنین موادی از پای درمی‌آمد. دپارتمان پلیس شهر دیترویت نیروی مبارزه با یخ قرمز را تشکیل داد که برای تقابل با توزیع این مواد مخدر فعالیت می‌کرد.

در این دوران میزان بیکاری به ۳۷.۳ ٪ و نرخ تولد به پایین‌ترین حد خود رسیده بود.

تصاویر

 

 

 

صفحات دیگر