بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هنک اندرسون (Hank Anderson)

اشتراک‌گذاری

هنک اندرسون

Hank Anderson

هنک اندرسون (Hank Anderson) Detroit: Become Human

نام مستعار

ستوان

وابسته به

دپارتمان پلیس شهر دیترویت
یگان رزمی یخ سرخ (قبلا)
کانر (همکار)

بستگان

کول اندرسون (پسر، مرده)
سومو (سگ خانگی)

تاریخ تولد

۶ سپتامبر ۱۹۸۵ (۵۳ سال)

تاریخ مرگ

۱۰/۱۱ نوامبر ۲۰۳۸ (قابل تعیین)

مکان مرگ

خانه هنک، یا برج سایبرلایف، یا پشت بام هارت پلازا

نژاد

انسان

وضعیت

تعیین شونده

بازیگر

کلانسی براون

ستوان هنک اندرسون (Hank Anderson) یک انسان و یکی از شخصیت‌های Detroit: Become Human است. او یک کارآگاه الکلی در دپارتمان پلیس شهر دیترویت است که برای ایستگاه مرکزی DPD کار می‌کند، و از اندرویدها متنفر است.

او وظیفه تحقیق کردن روی پرونده اندرویدهای منحرف شده را بر عهده گرفت، و یک اندروید مدل RK800 به نام کانر به او اختصاص یافت تا در این پرونده به او کمک کند.

پیش‌زمینه

هنک اندرسون در ششم سپتامبر سال ۱۹۸۵ در دیترویت متولد شد و در همین شهر بزرگ شد.

او و جفری فاولر هم‌کلاسی بودند و از زمان دور یکدیگر را می‌شناختند. او به عنوان شاگرد اول کلاس خود از آکادمی پلیس فارق‌التحصیل شد و به دپارتمان پلیس دیترویت پیوست. او ابتدا پلیسی در خیابان بود و سرانجام بعد از مدتی یک کارآگاه پلیس شد.

هنک در سال ۲۰۲۷ و ۲۰۲۸ بخشی از یگان رزمی یخ سرخ شد و با معاملات و توزیع این ماده مخدر (یخ سرخ) مقابله کرد. در سال ۲۰۲۹ او به مقام ستوانی ترفیع پیدا کرد و این موضوع او را به جوان‌ترین ستوان در تاریخ DPD تبدیل کرد.

یک ماه بعد از ترفیع او، پسرش یعنی کول به دنیا آمد. در سال ۲۰۳۵ او و کول یک حادثه تصادف رانندگی را تجربه کردند. کول به یک عمل جراحی فوری نیاز داشت و یک اندروید مسئول انجام آن شد، چرا که جراح انسان تحت تاثیر مصرف یخ سرخ بود و در دسترس نبود. کول زنده نماند و در تاریخ ۱۱ اکتبر مرد.

مرگ کول باعث افسردگی هنک شد و او به مصرف الکل و حتی حالت‌های خودکشی روی آورد. این موضوع همچنین باعث شده بود تا او نسبت به اندرویدها خشمگین باشد و آن‌ها را به خاطر مرگ پسرش سرزنش کند.

کارکرد او در امور مربوط به شغلش نیز تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفته بود و چندین مرتبه از طرف دپارتمان و کاپیتان جفری فاولر اخطار بی‌انضباطی گرفته بود.

هنک با سگش سونو در یک خانه زندگی می‌کرد. او بیشتر وقت آزاد خود را در خانه و با سگش یا در بارهای مختلف می‌گذراند. او برای خوردن غذا در بیشتر اوقات به چیکن فید می‌رفت.

تصاویر

هنک اندرسون

Hank Anderson

صفحات دیگر