بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

تیریوم ۳۱۰ (Thirium 310)

اشتراک‌گذاری

تیریوم ۳۱۰

تیریوم ۳۱۰ (Thirium 310) Detroit: Become Human

تیریوم ۳۱۰ (Thirium 310) که عموما «خون آبی» نامیده می‌شود، یک کامپوننت مهم از اندرویدهای سایبرلایف در Detroit: Become Human است. خون آبی مایعی به رنگ آبی تیره است که انرژی و اطلاعات الکتریکی را در سراسر بدن اندروید و کامپوننت‌ها پخش می‌کند. ترکیب اصلی این مایع تیریوم است.

جزئیات

تیریوم ۳۱۰ توسط الیجا کامسکی ابداع شد و این ابداع ساخت اندرویدهایی بسیار شبیه به انسان را توسط سایبرلایف ممکن کرد.

تیریوم ۳۱۰ به واسطه یک پمپ تیریوم همانند قلب و گردش خون انسان، در بدن اندروید به گردش درمی‌آید. این پمپ توسط یک بیوکامپوننت دیگر یعنی تنظیم‌کننده پمپ تیریوم تنظیم می‌شود. این مایع انرژی و اطلاعات را به بیوکامپوننت‌ها یا اندام‌های مصنوعی می‌رساند.

تیریوم ۳۱۰ مثل خون برای عملکرد اندرویدها حیاتی است. از دست دادن خون آبی یا مشکل در گردش آن منجر به نقص عملکردهای اندروید و بیوکامپوننت‌ها خواهد شد، و در نهایت اندروید خاموش خواهد شد.

یک اندروید صدمه دیده یا خاموش شده می‌تواند با تعمیر یا عوض کردن قطعات تخریب‌شده دوباره به طور دائمی یا موقت فعال شود. یکی از راه‌های جایگزین کردن خون آبی برای اندرویدها خوردن آن است.

خون آبی می‌تواند برای شناسایی اندرویدها استفاده شود که مدل و شماره سریال آن‌ها از این طریق نمایان خواهد شد.

زمانی که تیریوم ۳۱۰ برای چند ساعت معرض هوا قرار بگیرد تبخیر خواهد شد و با چشم غیر مسلح دیگر اثری از آن دیده نخواهد شد. اما اندرویدهای پلیس (مانند RK800) با تجهیزات مخصوص می‌توانند آثاری از باقی مانده آن را مشاهده کنند.

تصاویر

Thirium 310

صفحات دیگر