ویکی Detroit: Become Human

رالف (Ralph)

اشتراک‌گذاری

رالف

Ralph

رالف (Ralph) Detroit: Become Human

 نام مستعار

WR600 #021 753 034

سازنده

سایبرلایف

تاریخ تولد

۲۰۳۱

نژاد

اندروید (WR600)

جنسیت

مذکر

وضعیت

قابل تعیین

بازیگر

مت ولادیمری

رالف (Ralph) یک اندروید با مدل و شماره سریال WR600 #021 753 034 در Detroit: Become Human است.

بیوگرافی

پیش از بازی

رالف یک باغبان و یکی از پنج هزار اندروید WR600 خریداری شده در دهه ۲۰۳۰ و در شهر دیترویت بود که به امور نگهداری از پارک‌ها می‌پرداخت.

رالف توسط گروهی از انسان‌های بزهکار مورد هجوم و برای تفریح آن‌ها مورد شکنجه قرار گرفت، و سپس موفق به فرار شد. مالکان او گم شدن او را گزارش دادند.

رالف در یک خانه متروکه در حومه شهر و در منطقه کمدن پنهان شد و آنجا زندگی می‌کرد. درون او احساس ترس و تنفر نسبت به انسان‌ها شکل گرفته بود.

فراریان

زمانی که کارا و آلیس به خانه متروکه می‌روند، کارا به دنبال راهی برای ورود به خانه می‌گردد. کمی بعد رالف در حالی دیده شد که یک چاقو در دستش بود و آلیس را تهدید می‌کرد، کارا سعی کرد به او بگوید که آن‌ها به او آسیبی نخواهند رساند. با تغییر نگرش رالف، او به آن‌ها اجازه داد تا تا در خانه بمانند. بازیکن می‌تواند تصمیم بگیرد که به داخل خانه برود یا به جای دیگری برود.

در حال فرار

بعد از این که کارا از راه پله خانه بالا می‌رود، او جسد مردی که گلویش شکافته شده بود را در وان حمام پیدا می‌کند. روز بعد رالف یک جونده بزرگ را به عنوان غذا می‌گیرد و برای آلیس می‌آورد، او به آلیس اصرار می‌کرد تا آن را بخورد اما آلیس تمایلی به خوردن چنین چیزی نداشت. رالف به خاطر عدم خوردن جونده توسط آلیس آشفته و عصبی خواهد شد، در این لحظه کارا می‌تواند او را با یک تفنگ را چاقو تهدید کند، یا در مورد جسد داخل حمام از او سوال کند، و یا او را با صحبت کردن آرام کند.

اگر رالف با صحبت کردن آرام شود، او از رفتار خود معذرت‌خواهی خواهد کرد و خواهد گفت که قصدش ایجاد رابطه دوستانه بوده است. زمانی که کانر نزدیک خانه می‌شود، رالف دخترها را برای محافظت زیر راه‌پله پنهان می‌کند. در صورتی که رالف توسط کارا تهدید شود، آلیس و کارا قبل از این که کانر برسد از درب پشتی فرار خواهند کرد.

وقتی کانر وارد خانه متروکه شده و با رالف روبرو می‌شود، او می‌تواند رالف را اسکن کرده و اطلاعاتی از مدل، کار و زخم او به دست آورد. کانر می‌تواند در مورد جایگاه کارا او را بازجویی کند و در صورتی که کارا او را تهدید نکرده باشد، رالف از دادن هر گونه اطلاعاتی خودداری خواهد کرد. اگر کانر آن‌ها را پیدا کند، رالف سعی می‌کند کانر را نگه دارد تا کارا و آلیس فرار کنند. در صورتی که رالف توسط کارا تهدید شده باشد، او به کانر خواهد گفت که آن‌ها از درب پشتی گریخته‌اند.

اگر کانر در خانه متروکه موفق به یافتن آن دو نشود، هنک او را صدا خواهد زد و او خانه را ترک خواهد کرد. سپس کارا از رالف تشکر خواهد کرد و رالف به او خواهد گفت که هر اتفاقی افتاد از آلیس محافظت کند.

چپترها

  • فراریان
  • در حال فرار
  • مبارزه برای دیترویت

تصاویر

صفحات دیگر