ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ویکتور وکتور

اشتراک‌گذاری

ویکتور وکتور

Viktor Vektor

ویکتور وکتور - سایبرپانک

نام مستعار

ویک
ویکی
ویکتور

جنسیت

مذکر

خانه

نایت سیتی

وابسته به

نایت سیتی دویلز (قبلا)

نقش

بوکسور (قبلا)

صداپیشه

مایکل گرگوری

ویکتور وکتور (Viktor Vektor) یا به اختصار ویک، یک ریپرداک در Cyberpunk 2077 است. کلینیک او در پشت فروشگاه میستی در لیتل چاینا، واتسون واقع شده است. او فردی با استعداد، صبور و حرفه‌ای است که در چند مورد باعث افزایش اعتبار V شده است.

 بیوگرافی

 ویکتور زمانی یک بوکسور سنگین وزن در واتسون بود و در مسابقات جایزه بزرگ بوکس واتسون شرکت می‌کرد، اما در نهایت در فینال به مقام دوم رسید. او آن زندگی را پشت سر گذاشت و زندگی نسبتاً ساده‌ای را به عنوان یک ریپرداک دنبال کرد، با این حال همچنان مشتاقانه به تماشای مسابقات بوکس ادامه می‌داد. مغازه او به لطف یک تعمیرکار محلی که اصرار داشت کالاهایش مجهز به جدیدترین ایمپلنت‌ها باشد، از رونق خوبی برخوردار بود. او با V و جکی ولز در شش ماه اول کارشان به عنوان مزدور به خوبی آشنا شد.

 V برای یک ماموریت سرقت که توسط دکستر دشان برنامه‌ریزی شده بود، به منظور کاشت ایمپلنت نزد ویکتور رفت. ویکتور یک IOU را از V را پذیرفت و به آن‌ها یک گیره و یک ایمپلنت جدید کیروشی داد. V غرق در سخاوت غیرمنتظره او شد، اما ویکتور ادعا کرد که این یک سرمایه گذاری است تا مطمئن شود که V زنده برمی‌گردد و بدهکاری خود پرداخت می‌کند. اگر V بعداً برای پرداخت آن بدهی برگردد، ویکتور آن را رد می‌کند و استدلال می‌کند که V می‌تواند برایش بهتر از پول نقد باشد.

 پس از اینکه تاکمورا به دنبال خیانت دکستر، V را نزد ویکتور برد، ویکتور این خبر را اعلام کرد که رلیک درون V به آرامی ذهن او را با انگرام جانی سیلورهند بازنویسی می‌کند. با وجود مهارت ویکتور اما او هیچ وسیله‌ای برای نجات V نداشت و فقط می‌توانست به عنوان یک ریپرداک به حمایت خود ادامه دهد.

صفحات دیگر