ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ناحیه وستبروک

اشتراک‌گذاری
ناحیه وستبروک

ناحیه وستبروک (Westbrook District) یکی از نواحی نایت سیتی در Cyberpunk 2077 و محل اقامت بسیاری از نخبه‌های ثروتمند، سلبریتی‌ها و شرکت‌ها است. همچنین جپن‌تاون در این ناحیه واقع شده است، بخشی مهم از نایت سیتی که به دو دلیل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ دلیل اول این که این بخش مرکز فرهنگی جامعه‌ی بزرگ ژاپنی در این شهر است، و دلیل دوم این که جپن‌تاون پایگاه اکثر خانواده‌های یاکوزا است که در سراسر ایالت آزاد کالیفرنیای شمالی فعالیت دارند. در این مکان فعالیت پلیس محدود است و حضور افراد خارجی نیز به راحتی قابل تشخیص است. تایگر کلاز، باندی مسلط بر این ناحیه است.

شرح

وستبروک از نظر بسیاری بهترین مکان برای زندگی و تفریح ​​در تمام نایت سیتی است. این شهر خانه بسیاری از نخبگان ثروتمند، افراد مشهور، شرکت‌ها و اعضای با نفوذ جامعه است. با این حال همیشه اینطور نبوده است. در سال ۲۰۲۳، پس از انفجار بمب هسته‌ای در برج‌های آراساکا، بخشی از وستبروک که در نزدیکی مرکز شهر قرار داشت، آسیب قابل توجهی دید و آسمان‌خراش‌ها را برای دو دهه آینده به اسکلت‌های بی‌روح تبدیل کرد. شرکت‌های آسیایی این منطقه را بازسازی کردند. این ناحیه که زمانی یک منطقه جنگی بود، به منطقه‌ای انحصاری و فوق‌العاده امن تبدیل شد.

قبلا نورث اوک بیشترین میزان جرم و جنایت را نسبت به هر منطقه دیگری داشت، اما با کمک مزدوران، نظم به خوبی در آنجا برقرار شد. در سال ۲۰۷۷، نورث اوک خانه بسیاری از نخبگان نایت سیتی بود: شامل مدیران منطقه‌ای شرکت‌ها، بانکداران و مدیران اجرایی. نیروهای امنیتی خصوصی در همه جا حضور داشتند و در نتیجه باندها در این ناحیه حضور نداشتند.

چارتر هیل بخشی است که افراد مشتاق و جاه طلبی که توانایی پرداخت هزینه زندگی در نورث اوک را ندارند، در آنجا مستقر می‌شوند. این بخش از این ناحیه تماما شامل مسکن‌های انبوه است. با این حال زندگی در اینجا خطراتی دارد و برای همین ثروتمندان برای ایمن ماندن، محافظان و وسایل نقلیه زرهی را به کار می‌گیرند. این قیمتی است که باید برای چشیدن چنین تجملاتی پرداخت شود.

نواحی فرعی

  • جپن‌تاون
  • نورث اوک
  • چارتر هیل
صفحات دیگر