بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پسیفیکا

اشتراک‌گذاری
پسیفیکا

ناحیه پسیفیکا (Pacifica District) که قبلا با نام تفریحگاه پسیفیکا (Pacifica Playground) شناخته می‌شد، یک ناحیه مسکونی با حمایت مالی شرکت‌های بزرگ بود که در جنوب نایت سیتی واقع شده بود. در سال ۲۰۷۷ این ناحیه به یک منطقه‌ی جنگی بی‌قانون و آشفته تبدیل شده بود.

شرح

این ناحیه در اصل به عنوان یک اقامتگاه تفریحی برای نایت سیتی ساخته شد. اینجا قرار بود یک بهشتی باشد که با سواحل شنی، هتل‌های مجلل، و تفریحات بی نظیر خود از کارمندان شرکت‌ها و گردشگران پذیرایی کند. تا سال ۲۰۴۵، این استراحتگاه مطابق آنچه در نظر بود عمل کرد و توسط پیمانکاران امنیتی میلیتک محافظت می‌شد و ساکنان سن فرانسیسکو و دیگر نقاط کالیفرنیا را به خود جلب می‌کرد.

جنگ اتحاد بین سال‌های ۲۰۶۹ تا ۲۰۷۰ شکوه پسیفیکا را متوقف کرد. با افزایش نگرانی‌ها برای احتمال حمله ایالات متحده جدید از جنوب کالیفرنیا به نایت سیتی و تبدیل شدن پسیفیکا به میدان نبرد، شرکت‌ها و سایر سرمایه‌گذاران منابع مالی خود را از پروژه‌های در حال ساخت پسیفیکا بیرون کشیدند. با توجه به اینکه اقتصاد نایت سیتی در حال رکود بود، تأثیر آن بر منطقه فاجعه‌بار بود. پسیفیکا ناتمام و بی‌قانون رها شد. کار ساخت و ساز به طور دائم متوقف شد و بیشتر ساختمان‌ها ناتمام باقی ماندند. به این ترتیب باندها و بی‌خانمان‌ها وارد شدند.

در سال ۲۰۷۷، این منطقه تحت تأثیر فقر و فعالیت‌های جنایی قرار گرفت. ساختمان‌ها توسط افراد بی‌خانمان سابق اشغال شد. وودوو بویز، یک گروه تکنو-معنوی متشکل از نت‌رانرها، این منطقه را به پایگاه عملیات خود تبدیل کردند. با این حال، مقامات نایت سیتی همچنان به پسیفیکا امیدوار بودند و این ناحیه را به گونه‌ای تبلیغ می‌کردند که می‌تواند به همان بهشت ​​باشکوه قبل بازگردد.

در سال ۲۰۷۷، شهردار لوسیوس راین این ناحیه را به‌عنوان یک «منطقه مستقل» در نایت سیتی طراحی کرد، ترفندی که اجازه می‌داد آمار جرم و جنایت از اعداد رسمی شهر حذف شود.

مناطق فرعی

  • کوست‌ویو (Coastview)
  • وست وایند استیت (West Wind Estate)

نواحی سابق

صفحات دیگر