ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

روگ آمندیارس

اشتراک‌گذاری

روگ آمندیارس

Rogue Amendiares

روگ آمندیارس - سایبرپانک

نام مستعار

ملکه سولوها
ملکه فیکسرها
ملکه افترلایف

سن

+۸۰

تاریخ مرگ

۲۰۷۷ (انتخابی)

محل مرگ

برج آراساکا

جنسیت

مونث

خانواده

جانی سیلورهند (معشوقه سابق)
پسری بی‌نام

وابسته

پیشه

مزدور (قبلا)
فیکسر نایت سیتی
مالک افترلایف

نقش

صداپیشه

جین پری

نمایش‌ها

بازی‌ها:
کتاب‌ها:
Cyberpunk 2013
Cyberpunk 2020
Cyberpunk RED
Cyberpunk 2077: Blackout

روگ آمندیارس (Rogue Amendiares) یک سولوی شناخته شده در دهه ۲۰۱۰ در نایت سیتی بود که در دوران سرخ مالک کلاب افترلایف شد و تا سال ۲۰۷۷ به طور گسترده به عنوان بهترین فیکسر شهر در نظر گرفته می‌شد.

بیوگرافی

اوایل زندگی

 روگ یک نوجوان سرکش بود و می‌دانست که سلسله‌مراتب سخت زندگی گروهی برای او مناسب نیست، و از این رو به تنهایی تصمیم گرفت تا یک سولو شود. او یک مزدور جدید و موفق در نایت سیتی بود. روگ همچنین رابطه‌ای را با جانی سیلورهند، بازیگر محبوب راکربوی آغاز کرد.

 رابطه او با جانی در مقطعی در سال ۲۰۱۱ به پایان رسید، پس از اینکه روگ متوجه خیانت جانی شد.

۲۰۷۷

در سال ۲۰۷۷، شهرت روگ به عنوان یک سولو برای دیگران الهام‌بخش بود. او با لقب «ملکه افترلایف»، به عنوان بهترین فیکسر نایت سیتی در نظر گرفته شد. او به مدیریت افترلایف با حضور متخصصانی در زمینه‌های مختلف ادامه داد؛ نیکس به‌عنوان برترین نت‌رانر افترلایف استخدام شد، کریسپین ویلند به‌عنوان بهترین سولو و محافظ برای همراهی در کنسرت‌های بزرگ انتخاب شد، امریک برونسون به‌عنوان نگهبان کلاب استخدام شد و در نهایت کلر راسل بارمنی مسئول پیگیری مشتریان شد. در این مدت یک محافظ شرکتی به نام گورو تاکمورا، که در جستجوی اطلاعاتی در مورد کارمند سابق آراساکا، آندرس هلمن بود، با او تماس گرفت. روگ، تاکمورا را به عنوان مردی متهم به قتل سابورو آراساکا شناخت و به همین دلیل او را قبل از اینکه مشکلی در افترلایف ایجاد کند، دور کرد.

در مقطعی، روگ با یک نومد تنها به نام پانام پالمر ملاقات کرد که خانواده‌اش را ترک کرده بود و برای کار به نایت سیتی آمده بود. او پانام را با یک نومد دیگر به نام نش بان جفت کرد، اما در طی مأموریتی برای تحویل «محموله»، پانام مورد خیانت نش قرار گرفت، و هم محموله و هم ماشین پانام توسط او ربوده شد. پانام پس از بهم ریختگی، با عصبانیت به سراغ روگ رفت، اما به دلیل اشتباه او، از دادن غرامت یا کمک برای بازیابی اقلام دزدیده شده خودداری کرد. پس از مدتی، یک مزدور محلی به نام وی که به دنبال اطلاعاتی در مورد آندرس هلمن بود، با روگ تماس گرفت. روگ با دریافت ۱۵,۰۰۰ یورودلار پذیرفت تا اطلاعاتی به او بدهد. V پس از پرداخت مبلغ، اطلاعات یک AV متعلق به کانگ تائو را دریافت کرد. V با پانام جفت شد، چرا که روگ معتقد بود می‌تواند به او کمک کند تا آنچه را که نیاز دارد را بازیابی کند.

پانام پس از بازیابی موفق محموله دزدیده شده از نش، با روگ تماس گرفت تا این خبر خوشحال‌کننده را بدهد. با این حال، روگ تحت تأثیر قرار نگرفت و پانام را به دلیل داشتن خلق و خوی تندمزاج مسخره کرد و اینکه اصلاح اشتباهش یک دستاورد نیست، چیزی که باعث عصبانیت پانام شد و تماس را قطع کرد.

صفحات دیگر