بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

رلیک (Relic)

اشتراک‌گذاری

رلیک

Relic

رلیک (Relic) - سایبرپانک

تولیدکننده

نوع

بایوچیپ

نمایش‌ها

رلیک (Relic) مجموعه‌ای از بایوچیپ‌ها یا زیست‌تراشه‌ها ابداع شده توسط آراساکا هستند که امکان ذخیره‌سازی و خواندن آشکار روان‌های دیجیتالی-شده انسان به نام انگرام‌ها را می‌دهد.

شرح

بر اساس یک گزارش پروژه، دو نسخه از رلیک توسط آراساکا ساخته شده است. اولی، Relic 1.0 برای بازار تجاری در نظر گرفته شد و در سال ۲۰۷۷ تائید شد. این وسیله در تبلیغات خود به عنوان وسیله‌ای برای نخبگان ثروتمند معرفی شد که قادر به ذخیره‌سازی نسخه‌ای دیجیتالی از شخصیت و خاطرات آن‌ها که می‌توانست با نسل‌های بعدی فرد ارتباط برقرار کند، اما این نسخه فاقد خود-آگاهی بود.

نسخه دوم Relic 2.0، یک نمونه اولیه مخفی بود که شخصا توسط سابورو آراساکا تأیید شد و توسط آندرس هلمن طراحی شد. این وسیله فقط برای استفاده داخلی در شرکت در نظر گرفته شده بود و هرگز فروخته نشد. بر خلاف بایوچیپ اول، این نسخه حاوی قالب و ساختار شخصیتی پیشرفته و خود-آگاه بود. این بایوچیپ در بدن یک میزبان جدید کاشته می‌شد، و سپس با استفاده از فناوری نانوتکنولوژی به طور خودکار در مغز میزبان گسترش می‌یافت و بدن را در اختیار می‌گرفت. به طور خلاصه، فردی که ذهن خود را روی Relic 2.0 کپی کرده بود، پس از مرگ می‌توانست با استفاده از تراشه در جسمی جدید دوباره زنده شود و در واقع به نوعی جاودانه می‌شد.

صفحات دیگر