ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

بدلندز

اشتراک‌گذاری

بدلندز

Badlands

بدلندز - سایبرپانک

نوع

صحرای خشک

کشور

ایالت

کالیفرنیای جنوبی
کالیفرنیای شمالی

منطقه

کالیفرنیا، وست کوست

موقعیت

سنترال کالیفرنیا کوست

نمایش‌ها

Cyberpunk RED

ناحیه بدلندز (Badlands District) یک منطقه خشک وسیع است که در سراسر وست کوست از ایالت کالیفرنیای شمالی تا جنوبی بسط یافته است. این صحرا تقریبا تمام اطراف نایت سیتی را محاصره کرده است.

تاریخچه

فراتر از نایت سیتی و حومه اطراف آن، فضای باز و وسیعی از صحرایی خشک و بی‌پایان وجود دارد که گهگاه با عنوان شهر متروکه یا دریاچه خشک به آن اشاره می‌شود. بدلندز در مقطعی در طول دهه ۲۰۲۰ به دلیل خشکسالی مداوم کالیفرنیای شمالی که از آن رنج می‌برد، شکل گرفت و بسیاری از منطقه اطراف نایت سیتی را به یک بیابان تبدیل کرد.

بدلندز مکانی است که تعداد اندکی از شهروندان نایت سیتی با میل خود به آن سفر می‌کنند، و تنها نومدهای سرسخت با کاروان‌های بزرگ و محافظت‌شده‌ی خود از این صحرا عبور می‌کنند. همچنین تعداد زیادی باندهای خطرناک در جاده‌های آن حضور دارند. در «دوران سرخ» گروه بزرگی از نومدها که با نام آلدکالدوها شناخته می‌شدند، اردوگاهی را در حومه سانتو دومینگو برپا کردند که از آنجا یک شبکه تجاری و حمل و نقل گسترده را اداره می‌کردند و اغلب به منظور راهنمایی مردم در سراسر صحرا و حمل و نقل کالا استخدام می‌شدند. در همین زمان بود که بسیاری از پناهندگان جنگ شرکتی چهارم، شهرها و شهرک‌های متروکه اطراف نایت سیتی را پس گرفتند.

در سال ۲۰۷۷، نومدها تنها کسانی نبودند که بدلندز را خانه‌ی خود می‌نامیدند. گروهی متشکل از قبایل و خانواده‌های محلی به نام شبح‌ها (Wraiths) در اینجا ساکن بودند و مسئول ناپدیدی محموله‌های شرکت‌ها در این منطقه بودند. هر کسی که غیرمسلح وارد قلمروی آن‌ها می‌شد، احتمالا زنده نمی‌ماند.

در سال ۲۰۷۷، خانواده‌ی سائول برایت به امید یافتن شغل جدیدی در حومه نایت سیتی اردو زدند.

شرح

این دشت‌های وسیع خارج از نایت سیتی واقع شده است، با این حال همچنان زندگی و فرصت‌های طلایی در آن وجود دارد.

استخراج منابع و میادین نفتی متروک در شمال این منطقه غالب هستند. در شرق اینجا زمین‌های بایر پر از مواد شیمیایی و محل‌های دفن زباله وجود دارد. باران‌های اسیدی نتیجه این آلودگی عظیم است و این تضمین می‌کند که هیچ چیزی در آنجا رشد نکند. بادها حامل بوی تعفن غیر قابل تحملی هستند. ضلع جنوبی بدلندز عمدتا از کویر تشکیل شده است. با توجه به مزارع پروتئین بیوتکنیکا و همچنین نیروگاه دشت جکسون، این قسمت از ناحیه کمتر از سایر نقاط آخرالزمانی است. برخی حتی فکر می‌کنند اینجا بخش امنی است اما کافی است تا یک ثانیه گارد خود را پایین آورید تا زنده زنده خورده شوید.

مکان‌ها

۲۰۲۰

  • Bryant Creek
  • Miwok Creek
  • Oilfields
  • Silver Mungo
  • Zetatech Air Base

۲۰۷۷

کالیفرنیای شمالی

  • Northern Oilfields
  • Eastern Wastelands
  • Laguna Bend
  • Southern Desert

کالیفرنیای جنوبی

  • Los Padres County
صفحات دیگر