ویکی سایبرپانک

ایولین پارکر

اشتراک‌گذاری

مورگن بلک‌هند

Morgan Blackhand

ایولین پارکر - سایبرپانک

تاریخ مرگ

۲۰۷۷

مکان مرگ

آپارتمان جودی

خانه

نایت سیتی

جنسیت

مونث

وابسته به

موکسز

صداگذار

کاری والگرن

نمایش در

ایولین پارکر (Evelyn Parker) شخصیتی در Cyberpunk 2077 است. او معشوقه یورینوبو آراساکا است و با باند موکسز سر و کار دارد.

نگاه کلی

ایولین پارکر فردی باهوش و جاه طلب است. هدف او برای تبدیل شدن به یک بازیگر حرفه‌ای باعث شد تا او را از سمت موکسز به فعالیت در یک کلاب به نام کلادز سوق داده شود.

در 2077، ایولین معشوقه و مهمان مداوم یورینوبو آراساکا در کونوپکی پلازا بود.  وودوو بویز با طلاع از این موضوع اقدام به استخدام ایولین کردند تا او یک رکورد برین‌دنس را از مجموعه یورینوبو تهیه کند که به منظور یک سرقت برنامه‌ریزی شده بود. اویلین که پی برده بود وودوو بویز به دنبال یک بیوچیپ هستند که یورینوبو آن را مخفی کرده بود، خودش تصمیم گرفت تا این بیوچیپ را به سود خود بدزدد.

به همین منظور، او با یک فیکسر به نام دکستر دی‌شاون قرارداد بست و برنامه‌ای به منظور دزدی از کونپکی پلازا را به اجرا درآورد. دی‌شاون، به نوبه خود افرادی چون وی، جکی ولز، و تی-باگ را به میدان آورد. ایولین اصرار داشت که شخصا V را در بار لیزی ملاقات کند و یک کپی برین‌دنس از خاطرات خود با یورینوبو را به آن‌ها ارائه داد. در مقطعی ایولین از V خواست تا شی مورد سرقت را مستقیما نزد او بیاورد و دی‌شاون را دور بزند، اما او دلیل این موضوع را روشن نکرد. او همچنین ظاهرا از هویت شخصیت رمزگذاری شده در بیوچیپ آگاهی داشت، اما از افشای آن خودداری کرد.

ماموریت‌های مرتبط

  • Automatic Love
  • Disasterpiece
  • Both Sides, Now