ویکی سایبرپانک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ایولین پارکر

اشتراک‌گذاری

ایولین پارکر

Evelyn Parker

ایولین پارکر - سایبرپانک

تاریخ مرگ

۲۰۷۷

مکان مرگ

آپارتمان جودی

جنسیت

مونث

خانواده

یورینوبو آراساکا (معشوقه سابق)

وابسته به

کلادز (قبلا)

نقش

دال (نقش)

صداپیشه

کاری والگرن

نمایش‌ها

ایولین پارکر (Evelyn Parker) یک دال ساکن نایت سیتی بود.

بیوگرافی

ایولین پارکر فردی باهوش و جاه‌طلب بود. هدف او برای تبدیل شدن به یک بازیگر حرفه‌ای باعث شد تا به سمت یک کلاب به نام کلادز سوق داده شود. در همین روزها بود که او با جودی آلوارز در کلادز دوست شد.

در سال ۲۰۷۷، ایولین معشوقه و مهمان مداوم یورینوبو آراساکا در کونوپکی پلازا بود. باند وودوو بویز با طلاع از این موضوع اقدام به استخدام ایولین کرد تا او یک رکورد برین‌دنس را از مجموعه یورینوبو تهیه کند که به منظور یک سرقت برنامه‌ریزی شده بود. اویلین که پی برده بود وودوو بویز به دنبال یک بیوچیپ است که یورینوبو آن را مخفی کرده بود، خودش تصمیم گرفت تا این بیوچیپ را به نفع خود بدزدد.

به همین منظور، او با یک فیکسر به نام دکستر دی‌شاون قرارداد بست و برنامه‌ای به منظور دزدی از کونپکی پلازا را به اجرا درآورد. دی‌شاون، به نوبه خود افرادی چون وی، جکی ولز، و تی-باگ را به میدان آورد. ایولین اصرار داشت که شخصا V را در بار لیزی ملاقات کند و یک کپی برین‌دنس از خاطرات خود با یورینوبو را به او ارائه داد. در مقطعی ایولین از V خواست تا شی مورد سرقت را مستقیما نزد او بیاورد و دی‌شاون را دور بزند، اما او دلیل این موضوع را روشن نکرد. او همچنین ظاهرا از هویت شخصیتی رمزگذاری شده در بیوچیپ آگاهی داشت، اما از افشای آن خودداری کرد.

صفحات دیگر