ویکی سگ‌های ولگرد بانگو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

پورت مافیا

اشتراک‌گذاری

پورت مافیا

Port Mafia

پورت مافیا - سگ‌های ولگرد بانگو

کانجی

ポートマフィア

اولین نمایش

چپتر ۳
قسمت ۲

پورت مافیا (Port Mafia) یک سازمان مجرمانه زیرزمینی است که توسط اوگای موری اداره می‌شود و در یوکوهامای ژاپن مستقر است. آن‌ها دارای یک مجوز کسب و کار هستند که به آن‌ها امکان می‌دهد فعالیت‌های خود را به روش قانونی پیگیری کنند. همچنین آن‌ها با عنوان «نگهبانان شب» یوکوهاما شناخته می‌شوند.

نفوذ

به گفته ایچیو هیگوچی، این مافیا ده‌ها شرکت تحت کنترل دارد. همچنین از سیاست و اقتصاد قوی برخوردار است و تأثیر آن در بسیاری از بخش‌های یوکوهاما یافت می‌شود. کسانی که از آن‌ها سرپیچی می‌کنند کنار زده می‌شوند و زنده نمی‌مانند.

گفته شده است که پورت مافیا به فروش اعضای بدن، سلاح‌های شیمیایی و پرسنل جنایتکار می‌پردازد. آن‌ها محصولات غیرقانونی را برای سازمان‌های غیرقانونی معامله می‌کنند و یک شرکت تجاری عمومی در دنیای زیرزمینی مجرمان محسوب می‌شوند. این مافیا بر عملیات‌های مشکوک بی‌شماری نظارت می‌کند و با سازمان‌های جنایتکار در سراسر جهان ارتباط دارد.

در حالی که پورت مافیا گستره وسیعی دارد، اما اوسامو دازای قبل از کسب مجوز کسب و کار به این موضوع اشاره کرده بود که پورت مافیا در صنعت دارو فعالیتی نداشته است. او همچنین اشاره کرد که اداره مواد مخدر و کمیته نظارت ضد سازمانی پلیس نظامی منتظر بودند تا مافیا مرتکب چنین اشتباهی شود و صنعت مواد مخدر را بیش از ارزش خود دچار مشکل کنند.

ساختار

قدرت در پورت مافیا تا حد زیادی بین رئیس آن و پنج مجری‌اش تقسیم شده است که این مجریان تنها به رئیس پاسخگو هستند و جناح‌های خود را در مافیا رهبری می‌کنند. در ابتدا، چهار پست اجرایی شناسایی شده بود که شامل دازای، کویو اوزاکی، چویا ناکاهارا و ایس می‌شد. با این حال، بعدا مشخص شد که پل ورلین نیز یک مجری است که به خاطر عدم ترک پناهگاه زیرزمینی مافیا دیده نشده بود.

کویو رهبری یک واحد اصلی بازجویی و شکنجه را بر عهده دارد. یکی دیگر از جناح های اصلی پورت مافیا، نیروی حمله چریکی آن به رهبری ریونوسکه آکوتاگاوا است که جانشین مربی سابق خود دازای شده است. هیگوچی در کنار او کار می‌کند و به عنوان دست راست او عمل می‌کند.

این سازمان همچنین دارای یک واحد اطلاعاتی است که در گذشته عمدتا توسط آنگو ساکاگوچی نگهداری می‌شد.

فلگ‌ها

فلگ‌ها (همچنین شناخته شده با عنوان خون‌های جوان) گروهی از اعضای مافیای جوان ۲۵ ساله و کمتر هستند. پیانو من پس از سه ماه فکر کردن چنین نامی را برای آن انتخاب کرد، اگرچه اکثر اعضا این نام را فراموش کرده‌اند و از آن استفاده نمی‌کنند. اعضای آن عبارتند از لیپمن، پیانو من، آلباتروس، داک و آیسمن. هر یک از اعضا مسئولیت خود را در مافیا دارند.

مارمولک سیاه

این سازمان مافیایی دارای یک گروه حمله است که با نام مارمولک سیاه شناخته می‌شود و توسط ریورو هیروتسو رهبری می‌شود. جین آکوتاگاوا و میچیزو تاچیهارا فرماندهان ثانویه این گروه هستند.

مجازات

روش مافیا برای خائنان این است که ابتدا آن‌ها را مجبور به گاز گرفتن لبه‌ی جدولی می‌کند و سپس با ضربه‌ای به پشت سر آن‌ها فک‌شان را می‌شکند. در حالی که قربانی از شدت درد به خود می‌پیچد، او را می چرخانند و سه گلوله به سینه‌اش شلیک می‌کنند.

تاریخچه

قبل از جانشینی موری، پس از مریض شدن رئیس فعلی، اختلافات این مافیا بی‌پروایانه گسترش یافت که ممکن بود منجر به تخریب شهر شود.

صفحات دیگر