ویکی سگ‌های ولگرد بانگو

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نیکولای گوگول

اشتراک‌گذاری

نیکولای گوگول

Nikolai Gogol

نیکولای گوگول - سگ‌های ولگرد بانگو

کانجی

ニコライ・ゴーゴリ

نام مستعار

دلقک

جنسیت

مذکر

تاریخ تولد

۱ آپریل

سن

۲۶

پسندیده‌ها

جادو، اجرا، چهره‌های شگفت‌زده، آزمون‌ها، پیراشکی

ناپسندیده‌ها

شستشوی مغزی، بندگی، آزاد نبودن

توانایی

اورکت

پیشه

عضو زوال فرشته

وابسته به

اولین نمایش

چپتر ۵۷ (مانگا)
قسمت ۴۲ (انیمه)

صداپیشه

تاکهیتو کویاسو

نیکولای گوگول (Nikolai Gogol) عضوی از گروه زوال فرشته است. توانایی او اورکت نام دارد.

شخصیت

گوگول فردی سادیست است و دوست دارد در تئاترهای بزرگ صحبت کند. یکی از ویژگی‌های اصلی او گرایش به طرح سؤالات (اغلب همراه با تهدیدات لفاظی) به نام «کوئیز» است. او همچنین در مبدل شدن مهارت دارد و تونان را به عنوان منشی خود فریب داده است. گوگول در حین مبارزه با آتسوشی ناکاجیما، شادی زیادی برای عذاب کشیدن او نشان داد، تا جایی که پای آتسوشی را با کت خود جدا کرد.

خود او اشاره کرده است که شخصیت عجیب و غریبش ممکن است واقعی باشد یا نباشد. او از طرفی از قتل دیگران احساس پشیمانی نمی‌کند، اما از طرفی احساس گناه می‌کند و به خوبی از ظالمانه بودن اعمال خود آگاه است. با این حال حتی اگر او احساس گناه کند، به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویی هیچ حس بدی ندارد.

پیش‌زمینه

او در مقطعی به زوال فرشته پیوست تا آنچه را که همیشه می‌خواست به دست آورد و آن هم احساس آزادی و محدود نشدن به جاذبه بود.

توانایی

توانایی گوگول اورکت است که به او اجازه می‌دهد تا از کت خود برای دستکاری فضاها و آنچه از آن‌ها بیرون می‌آید استفاده کند. کت او تا حد زیادی مانند یک پورتال عمل می‌کند و قادر به جابجایی اشیا است. برای نمونه او می‌تواند تفنگ در دست خود از طریق این دروازه به مکان دیگری نشانه بگیرد. این توانایی روی موجودات زنده نیز کار می‌کند. او از این توانایی برای جدا کردن پای آتسوشی از بدنش استفاده کرد. حداکثر محدوده برای استفاده از این توانایی ۳۰ متر است.

نیکولای گوگول

مهارت‌ها

استتار: گوگول می‌تواند خود را به شکلی مبدل کند که دیگران متوجه آن نشوند. در مقطعی او خود را به یک افسر پلیس مبدل کرد تا بدون ایجاد هشدار یا سوء ظن به ماشینی که موشیتارو اوگوری در آن بود نزدیک شود. همچنین او به مدت نیم سال به منشی تونان مبدل شده بود.

صفحات دیگر