ویکی مدرسه قهرمانانه من

همه برای یکی

اشتراک‌گذاری

همه برای یکی

All For One

همه برای یکی - مدرسه قهرمانانه من

نام واقعی

شیگاراکی

نام مستعار

ارباب

لقب

سمبل پلیدی

سن

+۱۰۰

جنسیت

مذکر

کوسه

همه برای یکی

خانواده

برادری جوانتر (مرده)
تومورا شیگاراکی (فرزندخوانده)

پیشه

شرور
رهبر لیگ شروران

وابسته به

تیم

لیگ شروران
ویلین فکتوری

اولین نمایش

مانگا: فصل ۵۹
انیمه: قسمت ۳۳

صداگذار

آکیو اوتسوکا

همه برای یکی (All For One) با نام واقعی شیگاراکی رهبر حقیقی لیگ شروران است. او آنتاگونیست اصلی آرک «یورش به مخفیگاه» و آنتاگونیست محوری مجموعه Boku no Hero Academia است.

او زمانی قدرتمندترین شرور ژاپن و دشمن آلمایت بوده است. هویت واقعی او ناشناخته است. هدف کنونی او در اختیار گرفتن بدن تومورا به عنوان حامل جدیدش است تا دوباره به قدرت بزرگی تبدیل شود و دنیا را فتح کند. او تحت بازداشت پلیس و در زندان تارتاروس بود تا  این که فرار کرد و حالا منتظر التیام بدن جدید خود است.

پیش‌زمنیه

پیدایش کوسه‌ها در دنیا باعث شد تا دوره‌ای با تحول و سقوط اجتماعی همراه شود. در این زمان مردی در ژاپن وجود داشت که دارای کوسه‌ای بسیار قدرتمند به نام همه برای یکی بود تصمیم گرفت تا از این آشوب استفاده کند. او کوسه‌های زیادی را ربود و به قدرت و نفوذ زیادی دست یافت. این مرد افراد زیادی را جمع کرد و تحت فرمان خود قرار داد. او نقشه‌های خود را پیش برد و سرانجام به فرمانروای ژاپن تبدیل شد.

برادر جوان‌تر همه برای یکی مخالف پلیدی او بود و بر خلاف نظر برادرش باور داشت که او افراد را به بردگی می‌گیرد. همه برای یکی در جواب به برادرش توضیح داد که کوسه‌ی او قادر است نظم را به دنیا برگرداند، نظمی که بشریت به خاطر کوسه‌ها از دست داده است. اما برادر جوان‌تر همچنان با این دستکاری مخالف بود و سعی کرد علیه همه برای یکی شورش کند اما توسط محافظ شخصی همه برای یکی متوقف شد. همه برای یکی برادرش را به خاطر نداشتن کوسه سرزنش کرد اما به او گفت که همچنان دوستش دارد چرا که تنها کس از خانواده‌اش است و به این ترتیب او را زندانی کرد.

وقتی همه برای یکی به دیدار برادر اسیر شده‌اش رفت متوجه شد که او به خاطر نخوردن غذا بسیار لاغر شده است. همه برای یکی که از سرپیچی‌های برادرش خشمگین شده بود از کوسه خود استفاده کرد تا با اجبار یک کوسه به برادرش بدهد تا او توانی در بدنش پیدا کند. اما کسی نمی‌دانست که برادر او به طور ذاتی یک کوسه در خود داشت که فقط قادر بود آن را به دیگران منتقل کند. این دو کوسه با هم ترکیب شدند و طی جهشی کوسه‌ای تحت عنوان یکی برای همه در بدن او شکل گرفت.

برادر همه برای یکی با وجود قدرت تازه‌اش اما همچنان قادر به شکست دادن برادرش نبود. از این رو او این کوسه را به نسل‌ها بعدی منتقل کرد با این امید که فردی بتواند بر برادرش بزرگش غلبه کند.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: همه برای یکی شروری فوق‌العاده قدرتمند است، به طوری که او دشمن نخست آلمایت بوده است. او به راحتی قادر به شکست دادن چهارمین قهرمان قدرتمند یعنی بست جینست شده است.

نبوغ: او دارای نبوغ بالایی است که این موضوع می‌تواند ناشی از سن و تجارب زندگی او باشد. او مغز متفکر واقعی لیگ شروران است، و به نظر اطلاعات وسیعی در مورد کوسه‌های ربوده شده خود دارد، موضوعی که به او اجازه می‌دهد تا تکنیک‌های ویرانگری را ایجاد کند.

قدرت بیکرانهمه برای یکی دارای قدرت خارق‌العاده‌ای است به طوری او که می‌تواند با دست خالی به راحتی در برابر آلمایت ایستادگی کند.

سرعت بیکران: او دارای سرعتی شگفت‌انگیز است و این توانایی را در تخریب مخزن لیگ شروران و در شکست دادن تمام قهرمانان حرفه‌ای نشان داده است.

پایداری بالا: این شرور از پایداری و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. این موضوع به او اجازه می‌دهد تا در مقابل تمام ضربات ایالات متحده آلمایت مقاومت کند.

حس فوق‌العاده: نابینا بودن او باعث شده تا حس شنوایی این شرور به شکل قابل توجهی پرورش یابد. او می‌تواند صداهای اطرافش و حتی ارتعاشات در هوا را حس کند.

کوسه‌ها

کوسه اصلی این شرور همه برای یکی است که به او اجازه می‌دهد کوسه‌های افراد دیگر را بدزدد و از آن‌ها به نفع خود استفاده کند. او حتی قادر است کوسه‌های ربوده شده را ترکیب کند و حملات جدید و ویرانگری بسازد. این کوسه همچنین به او اجازه می‌دهد تا کوسه‌های ربوده شده را به افراد دیگر منتقل کند، و با افراد دیگر را مجبور به فعال کردن کوسه‌های خود کند.

همه برای یکی کوسه‌های بسیاری را ربوده است، از جمله: جستجو، منحرف کردن، توپ هوایی، اندام ارتجاعی، تقویت‌کننده جنبشی، تقویت‌کننده قدرت، فعالسازی اجباری کوسه، پس زدن ضربه، راه رفتن هوایی، طول عمر، افزاینده، هیپرتروفی، استخوان‌های نیزه-مانند.

آمار