ویکی مدرسه قهرمانانه من

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

همه برای یکی

اشتراک‌گذاری

همه برای یکی

All For One

همه برای یکی - مدرسه قهرمانانه من

نام واقعی

شیگاراکی

نام مستعار

ارباب

لقب

سمبل پلیدی

سن

+۱۰۰

جنسیت

مذکر

کوسه

همه برای یکی

خانواده

یویچی شیگاراکی (برادر کوچکتر)
تومورا شیگاراکی (فرزندخوانده)

پیشه

شرور
رهبر لیگ شروران

وابسته به

تیم

لیگ شروران
ویلین فکتوری

اولین نمایش

مانگا: فصل ۵۹
انیمه: قسمت ۳۳

صداگذار

آکیو اوتسوکا

همه برای یکی (All For One) با نام واقعی شیگاراکی بنیان‌گذار لیگ شروران است. او آنتاگونیست اصلی آرک «یورش به مخفیگاه» و آنتاگونیست محوری مجموعه Boku no Hero Academia است.

او زمانی قدرتمندترین شرور ژاپن و دشمن آلمایت بوده است. هویت کامل او ناشناخته است. هدف نهایی او ربودن کوسه برادر جوان‌ترش یعنی یکی برای همه است که تنها کوسه‌ای است که می‌تواند با او مقابله کند. او مربی تومورا شیگاراکی است و زمانی را صرف او کرد تا تومورا تبدیل به یک جانشین و حاملی برای قدرت‌هایش باشد، و سرانجام به عنوان «ارباب شیطانی» تبدیل به فاتح تمام دنیا شود.

پس از شکست توسط آل مایت، او تحت بازداشت قرار گرفت و در زندان تارتاروس محبوس بود تا  این که چند ماه بعد از آنجا فرار کرد و حالا روی نهمین حامل یکی برای همه یعنی ایزوکو میدوریا متمرکز است تا نقشه‌ی بلند مدت خود را عملی کند.

پیش‌زمنیه

اوایل زندگی

همه برای یکی
همه برای یکی در گذشته

پیدایش کوسه‌ها در دنیا باعث شد تا دوره‌ای با تحول و سقوط اجتماعی همراه شود. در این زمان مردی در ژاپن وجود داشت که دارای کوسه‌ای بسیار قدرتمند به نام همه برای یکی بود و این فرد تصمیم گرفت تا از این آشوب استفاده کند. او کوسه‌های زیادی را ربود و به قدرت و نفوذ زیادی دست یافت. این مرد افراد زیادی را جمع کرد و تحت فرمان خود قرار داد. او نقشه‌های خود را پیش برد و سرانجام به فرمانروای ژاپن تبدیل شد.

برادر جوان‌تر او به نام یویچی مخالف پلیدی او بود و بر خلاف نظر برادرش باور داشت که او افراد را به بردگی می‌گیرد. همه برای یکی در جواب به برادرش توضیح داد که کوسه‌ی او قادر است نظم را به دنیا برگرداند، نظمی که بشریت به خاطر کوسه‌ها از دست داده است. اما برادر جوان‌تر همچنان با این دستکاری مخالف بود و سعی کرد علیه همه برای یکی شورش کند اما توسط محافظ شخصی همه برای یکی متوقف شد. همه برای یکی برادرش را به خاطر نداشتن کوسه سرزنش کرد اما به او گفت که همچنان دوستش دارد چرا که تنها کس از خانواده‌اش است و به این ترتیب او را زندانی کرد.

وقتی همه برای یکی به دیدار برادر اسیر شده‌اش رفت متوجه شد که او به خاطر نخوردن غذا بسیار لاغر شده است. همه برای یکی که از سرپیچی‌های برادرش خشمگین شده بود از کوسه خود استفاده کرد تا به اجبار یک کوسه به برادرش بدهد تا او توانی در بدنش پیدا کند. اما کسی نمی‌دانست که برادر او به طور ذاتی یک دارای کوسه‌ی بخشش بود که فقط قادر بود قدرتش را به دیگران منتقل کند. این دو کوسه با هم ترکیب شدند و طی جهشی کوسه‌ای تحت عنوان یکی برای همه در بدن او شکل گرفت.

همه برای یکی
همه برای یکی به اجبار یک کوسه را به برادرش می‌دهد.

برادر همه برای یکی با وجود قدرت تازه‌اش اما همچنان قادر به شکست دادن برادرش نبود. از این رو او این کوسه را به نسل‌ها بعدی منتقل کرد با این امید که فردی بتواند بر برادرش بزرگش غلبه کند.

نبرد با کاربران یکی برای همه

در طول یک قرن بعدی، همه برای یکی وسواسی برای دست آوردن یکی برای همه پیدا کرد و تمام جانشینان این کوسه را دنبال کرد تا آن را به دست آورد. او تقریبا با همه‌ی این جانشینان جنگید و آن‌ها را کشت. او حتی تلاش کرد تا یکی برای همه را از کاربران پنجم و ششم بدزدد، اما به دلیل قدرت اراده ذاتی این کوسه در این اقدام شکست خورد.

چندین نسل بعد، هفتمین حامل کوسه یعنی نانا شیمورا به همراه شاگردش توشینوری یاگی که حامل هشتم بود، سعی کردند او را متوقف کنند. با این حال با وجود تمام تلاش‌هایشان، همه برای یکی همچنان آنها را تحت تأثیر قرار داد. نانا که می‌دانست آن‌ها نمی‌توانند او را شکست دهند، توشینوری را از خطر دور کرد. نانا قبل از اینکه برای آخرین بار مقابل همه برای یکی بایستد، آخرین کلمات تشویقی خود را به توشینوری گفت. سپس این شرور نانا را با برق سیاه بزرگی کشت.

چند دهه بعد، پس از اینکه تنکو شیمورا به طور تصادفی خانواده‌اش را در جریان بیداری کوسه‌ی خود به قتل رساند، همه برای یکی او را در زیر یک پل ملاقات کرد و به او پناه داد. مدتی بعد کیودای با دستان خانواده‌ی تنکو وارد اتاق شد و باعث شد تا این پسر به خاطر یادآوری خانواده‌اش دچار اختلال روانی شود.

کیودای این سوال را مطرح کرد که آیا همه برای یکی می‌خواهد تنکو را اصلاح کند یا خیر. این شرور پاسخ داد که نه و او به او یاد داد که چگونه احساسات و ناامیدی‌های خود را تحمل کند و به آن‌ها هدف بدهد. همه برای یکی به تنکو گفت که انگیزه‌ای برای نابود کردن دارد و به او اطمینان داد که این انگیزه نباید کنترل شود، و این لزوما چیز بدی نیست.

همه برای یکی
همه برای یکی «تومورا شیگاراکی» را تحت حمایت خود قرار می‌دهد.

بعدا او به تنکو نام «تومورا شیگاراکی» را داد که قسمت اول آن به معنای «سوگواری کردن» بود و قسمت دوم آن نیز از نام خانوادگی خودش گرفته شده بود. پس از آن همه برای یکی شروع به آموزش تومورا به عنوان جانشین خود و نماد جدید ترس کرد، زیرا می‌دانست که نفرت خام او رو به رشد است و او می‌تواند از تومورا برای ربودن یکی برای همه استفاده کند. همه برای یکی همچنین می‌دانست که او در حال سرکوب کردن خاطرات و کوسه‌ی خود است.

توانایی‌ها

توانایی‌های کلی: همه برای یکی شروری فوق‌العاده قدرتمند است، به طوری که او دشمن نخست آلمایت بوده است. او به راحتی قادر به شکست دادن چهارمین قهرمان قدرتمند یعنی بست جینست شده است.

نبوغ: او دارای نبوغ بالایی است که این موضوع می‌تواند ناشی از سن و تجارب زندگی او باشد. او مغز متفکر واقعی لیگ شروران است، و به نظر اطلاعات وسیعی در مورد کوسه‌های ربوده شده خود دارد، موضوعی که به او اجازه می‌دهد تا تکنیک‌های ویرانگری را ایجاد کند.

قدرت بیکرانهمه برای یکی دارای قدرت خارق‌العاده‌ای است به طوری او که می‌تواند با دست خالی به راحتی در برابر آلمایت ایستادگی کند.

سرعت بیکران: او دارای سرعتی شگفت‌انگیز است و این توانایی را در تخریب مخزن لیگ شروران و در شکست دادن تمام قهرمانان حرفه‌ای نشان داده است.

پایداری بالا: این شرور از پایداری و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. این موضوع به او اجازه می‌دهد تا در مقابل تمام ضربات ایالات متحده آلمایت مقاومت کند.

حس فوق‌العاده: نابینا بودن او باعث شده تا حس شنوایی این شرور به شکل قابل توجهی پرورش یابد. او می‌تواند صداهای اطرافش و حتی ارتعاشات در هوا را حس کند.

اراده تسلیم ناپذیر: همه برای یکی به اقتضای لقبی که دارد نماد پلیدی است. او دارای اراده‌ای بدخواهانه است که به قدری مصمم است که قادر است به راحتی از طریق نفوذ محض، انبوهی از پیروان را در زندگی طولانی خود جمع کند. او معمولا نگرش از خود راضی بودنش را حفظ می‌کند، حتی زمانی که به نظر می‌رسد در وضعیت نامساعدی قرار دارد.

کوسه‌ها

همه برای یکی
همه برای یکی در حال استفاده از کوسه خود

کوسه اصلی این شرور همه برای یکی است که به او اجازه می‌دهد کوسه‌های افراد دیگر را بدزدد و از آن‌ها به نفع خود استفاده کند. او حتی قادر است کوسه‌های ربوده شده را ترکیب کند و حملات جدید و ویرانگری بسازد. این کوسه همچنین به او اجازه می‌دهد تا کوسه‌های ربوده شده را به افراد دیگر منتقل کند، و با افراد دیگر را مجبور به فعال کردن کوسه‌های خود کند.

همه برای یکی کوسه‌های بسیاری را ربوده است، از جمله: جستجو، منحرف کردن، توپ هوایی، اندام ارتجاعی، تقویت‌کننده جنبشی، تقویت‌کننده قدرت، فعالسازی اجباری کوسه، پس زدن ضربه، راه رفتن هوایی، طول عمر، افزاینده، هیپرتروفی، استخوان‌های نیزه-مانند.

آمار

صفحات دیگر