ویکی حمله به تایتان

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

نه تایتان (Nine Titans)

اشتراک‌گذاری

نه تایتان

Nine Titans

نه تایتان (Nine Titans) - حمله به تایتان

نام ژاپنی

کوکونوتسو نو کیوجین (九つの巨人)

نام دیگر

تایتان‌های هوشمند

اولین نمایش

انیمه: فصل ۱، قسمت ۱
فیلم انیمه: Attack on Titan Part 1: Guren no Yumiya

نه تایتان (Nine Titans) نُه قدرت تایتانی هستند که از زمان مرگ یمیر فریتز به مدت ۲٬۰۰۰ سال در میان مردم الدیا انتقال یافته است. هر کدام از این تایتان‌ها دارای نام‌هایی هستند که به این شرح است: تایتان بنیادی، تایتان غول‌پیکر، تایتان مونث، تایتان زرهی، تایتان جانور، تایتان حمله، تایتان آرواره، تایتان ارابه، و تایتان چکش جنگ.

شرح

نام‌ها و قابلیت‌ها

  • تایتان بنیادی دارای قابلیت کنترل تایتان‌ها به وسیله فریادهایش است. این فریادها می‌تواند بر انسان‌ها نیز تاثیرگذار باشد و حافظه‌ی آن‌ها را تغییر دهد، با این حال برخی از افراد نسبت به این موضوع مصون هستند. تنها افراد سلطنتی قادر به بهره گرفتن از قدرت این تایتان هستند. این تایتان از طریق مسیرها به تمام تایتان‌ها و مطیعان یمیر متصل است.
  • تایتان حمله می‌تواند خاطرات گذشته و آینده وارثان این تایتان را دریافت کند. این تایتان با هدایت این خاطرات می‌تواند همیشه رو به جلو حرکت کند و برای آزادی مبارزه کند.
  • تایتان غول‌پیکر دارای اندازه‌ی عظیمی است که می‌تواند با تبخیر کردن بدن خود مقادیر زیادی بخار تولید کند. همچنین کاربر می‌تواند شعاع انفجار و قدرت تحول این تایتان را کنترل کند.
  • تایتان زرهی بدنش با یک پوسته سخت همانند یک زره پوشانده شده است اما برخی نواحی بدن او که برای حرکت کردن نیاز هستند فاقد این زره هستند. کاربر قادر به سخت کردن و تبدیل کردن دستان و پاها به چنگال است که برای بالا رفتن از دیوارها کاربرد دارد.
  • تایتان ماده از قابلیت‌های مبارزه‌ای بالایی برخوردار است. او می‌تواند بخش‌هایی از پوست خود را برای دفاع یا حمله سخت کند. همچنین او قادر است با فریاد خود تایتان‌های خالص را احضار کند.
  • تایتان جانور می‌تواند بسته به وارثان خود ظاهر حیوانی متفاوتی داشته باشد. این تایتان قابلیت ویرانگری در پرتاب کردن دارد و همین طور می‌تواند گوشت خود را سخت کند.
  • تایتان ارابه روی چهار دست و پا حرکت می‌کند و پایداری بسیار بالایی دارد که اجازه می‌دهد کاربر برای مدت طولانی در فرم تایتان باقی بماند. این تایتان همچنین از سرعت بسیار بالایی برخوردار است.
  • تایتان آرواره سریع‌ترین تایتان از بین نه تایتان است و با دارا بودن پنجه‌ها و دندان‌هایی سخت تقریبا هر چیزی را می‌تواند خرد کند.
  • تایتان چکش جنگ قادر است گوشت خود را سخت کند و آن را به سلاح‌ها و ساختارهای مختلفی تبدیل کند. این تایتان همچنین می‌تواند از راه دور و از طریق یک کابل از گوشت تایتان کنترل شود.

وارثان و فرم‌های تایتان آن‌ها

آخرین وارث

قبلا

صفحات دیگر