حمله به تایتان

تایتان حمله

اشتراک‌گذاری

تایتان حمله

Attack Titan

تایتان حمله - حمله به تایتان

نام‌های دیگر

مهاجم
تایتان ارن
تایتان دیوانه

ارتفاع

۱۵ متر

توانایی‌ها

ارث‌بری خاطرات آینده

وفاداری

تایتان حمله (Attack Titan) یکی از نه تایتان است که می‌تواند خاطرات وارثان گذشته و آینده را ببیند، و تایتانی است که در سرار نسل‌ها برای آزادی جنگیده است. حامل کنونی این تایتان ارن یگر است.

توانایی‌ها و قابلیت‌ها

ارث‌بری خاطرات آینده

در حالی که همه نه تایتان می‌توانند خاطرات وارثان گذشته را دریافت کنند، اما تایتان حمله همچنین قادر به دریافت خاطرات وارثانی است که هنوز قدرت این تایتان را دریافت نکرده‌اند. زیک یگر از این موضوع با عنوان «قدرت عبور از زمان» یاد کرده است. این خاطرات به کاربران این تایتان امکان می‌دهد تا به جلو حرکت کنند و برای آزادی بجنگند. ارن کروگر قبل از تولدش خاطرات میکاسا آکرمن و آرمین آرلرت را دریافت کرد، گرچه نمی‌دانست این خاطرات مربوط به چه کسانی هستند. گریشا یگر نیز از محدودیت خون سلطنتی تایتان بنیان‌گذار اطلاع داشت و آن را از طریق خاطرات آینده‌ی پسرش، ارن دریافت کرده بود. گریشا همچنین رامبلینگ را دیده بود که با وحشت از زیک التماس می‌کرد که ارن را متوقف کند.

ارن با دیدن خاطرات پدرش آینده را دید که او به اقلیمی در سرزمینی ناشناخته رسیده است. با این حال این خاطرات آینده همانند خاطرات گذشته اغلب ناقص هستند: ارن نمی‌دانست که یمیر فریتز فقط از کسانی که خون سلطنتی دارند اطاعت می‌کند.

تاریخچه

تایتان حمله همانند سایر نه تایتان پس از مرگ یمیر فریتز به وجود آمد. در طول جنگ بزرگ تایتان مارلی به تدریج بر هفت تایتان تسلط یافت، اما تایتان حمله هرگز به دست مارلی نرسید و در سرزمین اصلی باقی ماند.

در سال ۸۱۹، یک جاسوس الدیایی به نام ارن کروگر که در امنیت عمومی مارلی نفوذ داشت، تایتان حمله را از فردی ناشناخته به ارث برد. در طول سیزده سالی که او این تایتان را در اختیار داشت، معلوم نیست که چقدر از آن استفاده کرده است، تا این سرانجام این تایتان به گریشا منتقل شد و در سال ۸۳۲ به جزیره پارادیس آورده شد. پیش از این انتقال، كروگر ماموریت بدست آوردن تایتان بنیادی را به گریشا سپرد.

وارثان تایتان حمله

حال

گذشته