حمله به تایتان

تایتان جانور

اشتراک‌گذاری

تایتان جانور

Beast Titan

تایتان جانور - حمله به تایتان

نام‌های دیگر

جانور
کَپی

ارتفاع

۱۷ متر

توانایی‌ها

خصوصیات حیوانی مختلف

وفاداری

مارلی (قبلا)
الدیا (قبلا)

تایتان جانور (Beast Titan) یکی از نه تایتان است. این تایتان از بیشتر تایتان‌ها بزرگتر است و شکلی حیوانی دارد. این تایتان در اختیار زیک یگر بوده است.

توانایی‌ها و قابلیت‌ها

خصوصیات حیوانی

برخلاف بیشتر تایتان‌ها که ظاهری «انسانی» دارند، تایتان جانور دارای برخی از ویژگی‌های حیوانی که بسته به حاملان آن ممکن است متفاوت باشد، مانند: کَپی، پرنده، تمساح، الك، گاو، گرگ، مار، خرگوش، دایناسور، بز و… تایتان مربوط به زیگ یگر شبیه به کپی و تایتان مربوط به تام کسیور شبیه به یک بز بود، با این حال که فالکو گرایس گفته است که زمانی یک تایتان جانور با بال نیز وجود داشته است.

توانایی‌های زیک یگر

تایتان جانور زیک یگر به لطف خون سلطنتی او دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است. ذات قدرت‌های آن شبیه به تایتان بنیادی است.

پرتاب قدرتمند

تایتان جانور زیگ شبیه به یک کپی است و توانایی ویرانگری در پرتاب اشیا با دقت بسیار بالا دارد. این موضوع به ویژه در جنگ ناحیه شیگانشینا برای از بین بردن بیشتر نیروهای دسته دیدبانی مورد استفاده قرار گرفت. در اواخر جنگ میان مارلی و شرق-میانه، کل ناوگان دریایی نیروهای متحد شرق-میانه به کمک این توانایی نابود شد.

سخت کردن

زیک در طی نبردی کوتاه با لیوای تلاش کرد تا گردن تایتان جانور را سخت کند. با این حال، لیوای قبل از سخت شدن آن را برش داد. تایتان جانور بعدها در جریان یک تقابل دیگر گردن خود را سخت کرد، اما چندین نیزه تندر آن را خرد کردند.

آفرینش تایتان

یکی از خطرناک‌ترین ویژگی‌های تایتان جانور زیک که ناشی از خون سلطنتی او است، توانایی تبدیل کردن مطیعان یمیر به تایتان است. اگر به فردی مایع نخاعی زیک داده شود، زیک با فریاد خود می‌تواند آن فرد را دگرگون کند، دقیقا مانند توانایی‌های فریاد در تایتان بنیادی و تایتان ماده.

کنترل تایتان

تایتان جانور زیک تا حدودی قادر به کنترل بر تایتان‌های خالص ایجاد کرده است. این تایتان قادر است اقدامات تایتان‌های خالص را هدایت کند و به آن‌ها دستور حرکت یا توقف دهد. با این حال این توانایی نواقصی دارد و برخی از تایتان‌ها ممکن است تا حدی دستورات زیک را نادیده بگیرند.

تاریخچه

تایتان جانور همانند سایر نه تایتان پس از مرگ یمیر فریتز به وجود آمد. ۱۷۰۰ سال پس از مرگ او، تایتان جانور در اختیار یک یا چند خانواده الدیایی که با هم درگیر بودند قرار گرفت. پس از این هفده قرن، کارل فریتز، پادشاه خانواده فریتز درگیری‌های موجود در الدیا را رها کرد و به جزیره پارادایس نقل مکان کرد. تایتان ماده نیز در طول جنگ بزرگ تایتان‌ها توسط ملت مارلی تصاحب شد.

در سال ۸۲۹، تام کسور به منظور تحقیق روی خاطرات تایتان قدرت این تایتان را به ارث برد. در این مقطع خود تایتان جانور اغلب در مارلی باقی می‌ماند، زیرا تام ادعا داشت که در جنگ چندان مفید نیست.

پس از ۱۳ سال، زیک یگر قدرت تایتان جانور را از تام کسور به ارث برد. تقریبا یک سال بعد، پس از آن که جنگجویان دیگر تایتان‌های خود را به ارث بردند، زیک از قدرت تایتان خود در جنگ میان مارلی و یک ملت دشمن استفاده کرد، و سربازان عقب نشینی کرده را کشتار کرد.

هنگامی که زمان عملیات جزیره پارادیس فرا رسید، تایتان جانور زیک به عنوان یک بازدارنده در مارلی باقی ماند تا در برابر نیروهای دشمن مقاومت کند.

وارثان 

گذشته