ویکی مردگان متحرک

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

ترمینوس

اشتراک‌گذاری

ترمینوس

Terminus

ترمینوس - مردگان متحرک

نوع

ایستگاه قطار

ایالت

جورجیا

وضعیت

رها شده

سریال‌ها

مردگان متحرک

ترمینوس (Terminus) یک مجتمع امن در سریال مردگان متحرک، واقع در نزدیکی آتلانتا جورجیا بود. ترمینوس که در اصل یک ایستگاه قطار در انتهای یک خط راه آهن بود که به عنوان پایگاه عملیات شکارچیان عمل می‌کرد که توسط گرت، برادرش الکس و مادرشان مری تأسیس شد. ترمینوس قرار بود پناهگاهی برای همه در سرزمین بایر آخرالزمانی باشد. تابلوهایی در امتداد خطوط راه آهن در غرب جورجیا دیده می‌شود که مردم را به آنجا دعوت کرده است. سرانجام گروهی از راهزنان غارتگر علائم را دنبال کردند و ترمینوس را تصرف کردند. ساکنانی که کشته نشده بودند در واگن‌های باری زندانی شدند و به طور مداوم مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار گرفتند.

گرت پس از هفته‌ها زندان قیامی را رهبری کرد. ساکنان دوباره کنترل ترمینوس را به دست گرفتند و راهزنان را کشتند. رهبر راهزنان به زندان افتاد و بقیه آدمخوار شدند. پس از آن، گرت برای تامین نیاز جامعه و همچنین محافظت از آن‌ها در برابر تهدیدات احتمالی آدمخواری را اجرا کرد. بازماندگان قوی در ترمینوس پذیرفته می‌شدند، اما بازماندگان ضعیف یا افراد مخالف در واگن‌های قطار قرار می‌گرفتند تا منتظر کشتار شوند. زندانیان قبل از مرگ، وسایل خود را از دست می‌دادند و به منابعی مثل غذا می‌دادند.

در اوایل سال ۲۰۱۲، بازماندگان یک جامعه تقریبا سقوط کرده به رهبری ریک گرایمز و یک گروه کوچک به رهبری گروهبان آبراهام فورد که به واشنگتن دی‌سی سفر می‌کردند که به ترمینوس رسیدند و در واگن‌های باری قرار گرفتند تا سلاخی شوند. کارول پلتیر، یکی از دوستان ریک از مواد منفجره و گله‌ای از واکرها در آن نزدیکی برای حمله و نفوذ به ترمینوس استفاده کرد. به این ترتیب گروه ریک و آبراهام به هم پیوستند و توانستند از ترمینوس فرار کنند. در حالی که ترمینوس در اثر هجوم واکرها نابود شد، گرت و چند تن از ساکنان جان سالم به در بردند و یک گروه شکار کوچک را تشکیل دادند، اما بعدا توسط ریک و افرادش کشته شدند.

صفحات دیگر