بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هالووین خونین

اشتراک‌گذاری

هالووین خونین

Bloody Halloween

هالووین خونین - توکیو ریونجرز

تاریخ

۳۱ اکتبر

مکان

محل ماشین‌های اوراقی

هالووین خونین (Bloody Halloween) اشاره به نبردی دارد که بین باند تومان و والهالا در ۳۱ اکتبر رخ داد. این نبرد توسط بسیاری از خلافکاران و باندهای متخلف مانند برادران هایتانی، لینمن و هانسن از اعضای جنایتکار ایکبوکورو تحت نظارت قرار گرفت.

شرح

بعد از این که تاکمیچی به حل اختلاف میان اعضای باند تومان کمک کرد و از مرگ دراکن جلوگیری کرد، او به زمان حال بازگشت و پی برد که هیناتا و دوستانش همچنان در خط زمانی فعلی جان‌شان را از دست می‌دهند. او با یافتن این سرنخ که تتا کیساکی باعث تبدیل شدن باند توکیو مانجی به سازمانی خشن شده است، پی برد که باند تومان جذب والهالا شده است و رفتار مایکی خشونت‌آمیز شده است. در تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۰۵ نبردی میان باند تومان و والهالا شکل گرفت و در طول این نبرد مایکی به خاطر اقدام کازوتورا در قتل کیسوکه باجی، او را در  کشت که این رویداد با نام «هالووین خونین» شناخته شد.

تاکمیچی با بازگشت به گذشته تلاش کرد تا از وقوع این رویداد جلوگیری کند. اگرچه او قادر حفظ جان باجی نشد اما اقدامات او باعث شد تا نقش کازوتورا در مرگ باجی کمرنگ شود و مایکی از کشتن کازوتورا صرف نظر کند. به این ترتیب نقشه‌های کیساکی آن طور که باید پیش نرفت.

صفحات دیگر