ویکی توکیو غول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

گینشیکی شیرازو

اشتراک‌گذاری

گینشیکی شیرازو

Ginshi Shirazu

گینشیکی شیرازو - توکیو غول

گونه

کویینکس
انسان

سن

۱۹-۲۰

جنسیت

مذکر

وابسته به

CCG
جوخه مادو
جوخه کویینکس - رهبر

بستگان

هارو شیرازو (خواهر جوان‌تر)

نوع Rc

اوکاکو

سطح Rc

۹۲۰

کویینکه

سوناگی
فندوق‌شکن

درجه

رده ۳
رده ۲ (بعد از فصل ۳۲ re:)

اولین نمود

فصل ۱ re: (مانگا)
قسمت ۱ :Re (انیمه)
فصل ۱ (رمان چهارم)

گینشیکی شیرازو (Ginshi Shirazu) یک بازرس غول رده ۲، یک کویینکس و رهبر جوخه کویینکس بود. هدف اصلی او برای پیوستن به جوخه کویینکس به دست آوردن پول برای درمان خواهرش هارو بود که در بیمارستان بستری بود، کسی که بعد از خودکشی پدرش، شیرازو از او مراقبت می‌کرد.

او در ابتدا نسبت به غول‌ها کاملا بی‌رحم بود و برای از بین بردن آن‌ها وسواس به خرج می‌داد. اما بعد از روبرو شدن و کشتن غولی مونث با نام فندق‌شکن، تحولاتی در نگرش شیرازو ایجاد شد که این موضوع باعث شد او در نبردها دچار ضعف شود. این ضربه روحی در واقع از آخرین کلمات  فندوق‌شکن پیش از مرگش نشات می‌گرفت: «من می‌خواهم زیبا باشم» جمله‌ای که شیرازو را به یاد خواهرش می‌انداخت که هنگام ملاقات با او همین کلمات را تکرار کرده بود.

در زمان عملیات انهدام رز، شیرازو و دیگر اعضای جوخه کویینکس مشغول مبارزه با نورو شدند. بعد از این که نورو چندین مرتبه از توانایی شگفت‌انگیز بازسازی خود استفاده کرد، در نهایت شیرازو موفق به آسیب زدن به او شد و به دنبال آن اوریه آخرین ضربه را به این هیولا وارد کرد.

آن‌ها با هم موفق به کشتن نورو شدند اما در انتهای این نبرد شیرازو دچار جراحتی حیاتی شد و جان خود را از دست داد. او در آخرین لحظات به اوریه گفت که دیگر نمی‌خواهد خواهرش رنج بکشد و تقاضا کرد که حمایت از او را قطع کنند. این موضوع مشخص نیست که آیا واقعا شیرازو چنین چیزی را می‌خواسته یا خیر، اما اوریه بعدا گفت که احساس می‌کند شیرازو به خاطر دردسر ندادن به گروه این جمله را گفته است. اعضای کویینکس سوگند خوردند که در ادامه پرداخت هزینه‌های درمان هارو را پیگیری کنند.

بعد از مرگش، جسد شیرازو توسط فوروتا نیمورا (سوتا) ربوده شد و به دکتر کانو تحویل داده شد، کسی که از آن برای تحقیق در مورد نوع جراحی کویینکس استفاده کرد.

صفحات دیگر