ویکی توکیو غول

بر پایه سیستم حالت روشن حالت تاریک

هینامی فوگوچی

اشتراک‌گذاری

هینامی فوگوچی

Hinami Fueguchi

هینامی فوگوچی - توکیو غول

نام‌های مستعار

غول دختر
شماره ۷۴۵
یوتسومه

گونه

سن

۱۳-۱۴ (توکیو غول)
۱۶-۱۸ (توکیو غول re:)

جنسیت

مونث

تاریخ تولد

۲۱ می، ۱۳ ق.ح.ت.ف

وابسته به

گروه کانکی
درخت آئوگیری
re:
Goat

بستگان

ریوکو فوگوچی
آساکی فوگوچی

نوع Rc

کوکاکو . رینکاکو

رتبه

SS

اولین نمود

فصل ۱۰ (مانگا)
قسمت ۳ (انیمه)
فصل ۲ (رمان اول)
توکیو غول: زندان (بازی)

هینامی فوگوچی (Hinami Fueguchi) یک غول و دختر آساکی و ریوکو فوگوچی است. والدین او توسط بازرسان غول کشته شدند و بعد از این رویداد او با کن کانکی و توکا کیریشیما رابطه‌ی عمیقی پیدا کرد به طوری که آن‌ها را برادر و خواهر خود خطاب می‌کرد. CCG اطلاعات کافی از هینامی در اختیار نداشت و موفق به از بین بردن او نشد. او در پرونده‌های این سازمان با عناوین شماره ۷۴۵ یا دختر شناخته می‌شد. هینامی بعدها به غول‌های گروه کانکی پیوست.

با گذشت زمان او تبدیل به یک عضو درخت آئوگیری شد. در حالی که وظایف اولیه او جمع‌آوری اطلاعات بود اما در مواقع مورد نیاز او به عنوان یک فرمانده استراتژی‌ها را تعیین می‌کرد. او در این زمان تحت نام مستعار یوتسومه شناخته می‌شد.

بعد از دستگیر شدن در زمان عملیات دستگیری عوامل مزایده و فرستاده شدن به کوکلیا، او چندین ماه بعد توسط کانکی، توکا و آیاتو کیریشیما رها شد. او در حال حاضر عضو سازمانی به نام Goat است که توسط شاه یک-چشم شکل گرفته است.

قدرت‌ها و توانایی‌ها

فیزیولوژی: هینامی فوگوچی با دو کاگونه ریکاکو و کوکاکو متولد شده است و همچنین دارای حواس قوی است.

  • کاگونه کوکاکو: این کاگونه شبیه به دو گلبرگ است که مثل سپر عمل می‌کند. با گذشت زمان هینامی قادر به ایجاد چهار گلبرگ کوکاکو شد که در مقابل یکی از شلیک‌های کویینکه Higher Mind مقاوم بود.
  • کاگونه رینکاکو: این کاگونه شکل یک ستون فقرات منعطف به رنگ قرمز و زرد است. هینامی در بچگی قادر به تولید دو شاخه‌ی رینکاکو بود. بعدها هینامی نشان داد که توانایی ایجاد چهار شاخه را دارد و کنترل بسیار بهتری روی آن‌ها پیدا کرده است.
  • حواس فرا انسانی: با حس شنوایی عالی که هینامی دارد، او می‌تواند از طریق صدا اطلاعات خوبی از اطراف به دست آورد، و با حس بویایی غیرعادی خود قادر است موقعیت افراد را شناسایی کند.

دانستنی‌ها

  • او اولین غولی بود که داشتن دو کاگونه را به نشان داد.
  • در توکیو غول ترامپ که یک مجموعه ورق بازی است، او به عنوان ورق «دَه دل» در نظر گرفته شده است.

تصاویر

هینامی فوگوچی
هینامی فوگوچی
صفحات دیگر